Uroda

Mezoterapia mikroigłowa w domowym zaciszu - derma roller i dermapen

Mezoterapia mikroigłowaRóżnica pomiędzy tradycyjną mezoterapia stosowaną głównie przez dermatologów a mezoterapią mikroigłową. Mezoterapia tradycyjna to mówiąc najprościej igła, strzykawka i odpowiedni preparat, który zostaje przez specjalistę wprowadzony podskórnie. Pozwala ona dostarczyć skórze za pomocą serii wstrzyknięć niezbędnych substancji odżywczych.

Więcej…

 

Olejowanie - sposób na piękne włosy

Olejowanie włosówPiękne i zadbane włosy to atut każdej kobiety. Jednakże na naszych ulicach bardzo mało jest włosów, które prawdziwie zachwycają. W większości widzimy zniszczone, przesuszone pasma, które mimo pielęgnacji, nie są w stanie ukazać swojego prawdziwego potencjału.

Tymczasem istnieje ratunkowa metoda, czyli olejowanie włosów, dzięki któremu mogą one stać się na powrót piękne.


Więcej…

   

Olej kokosowy - sekret mocnych włosów i pięknej skóry

Kokos i olej kokosowyPopularny w ostatnim czasie olej kokosowy może być z powodzeniem stosowany nie tylko w kuchni, gdzie sprawdza się doskonale do przygotowywania różnorakich potraw. Jego nieoczyszczona, tłoczona na zimno forma o pięknym, egzotycznym zapachu to również niezwykle wszechstronnie działający kosmetyk. Lista jego zastosować w pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów jest naprawdę imponująca. Warto przyjrzeć się bliżej temu niepozornemu olejowi, aby dogłębnie poznać jego wszystkie zalety.

Więcej…

 

Kolory jesieni

Styl boho króluje na wybiegach, a na twarzy? Idealne brwi, mocna kreska u dołu oka, wyraźne usta i kolory - niebieski, fiolet, brąz we wszystkich odcieniach.

Więcej…