Uroda

Pielęgnacja włosów po porodzie

Pielęgnacja włosów po porodzieGęste i mocne włosy to marzenie każdej kobiety. Okres ciąży bardzo sprzyja ich kondycji. Pod wpływem zwiększonego poziomu estrogenów w organizmie, włosy są silne, jest ich dużo, błyszczą i są bardzo puszyste. Jednak w ciągu 2-3 miesięcy po porodzie większość Pań przechodzi okres wzmożonego wypadania włosów i pogorszenia ich wyglądu. Sprawdź, jak ograniczyć wypadanie włosów po porodzie.

Więcej…

 

Tatuaż, biotatuaż, tatuaż z henny

Tatuaż dla kobietyTatuaż jest formą zdobienia ciała poprzez wprowadzenie tuszu do skóry właściwej, aby zmienić jej kolor. Tatuaż znany był już w zamierzchłej starożytności - jego pierwszym znaczeniem były obrzędy rytualne. Sztuka tatuażu w wielu kulturach była zarezerwowana tylko dla nielicznych, najczęściej nosili je wojownicy.

Więcej…

   

Manicure ombre - klasyczny i gradient

Paznokcie ombreManicure ombre - klasyczny i gradient. Kilka sezonów temu pokochałyśmy włosy ombre, których koloryzacja polegała na cieniowaniu barwy od najciemniejszej do najjaśniejszej, teraz przyszła kolej na paznokcie. Obecnie modne są dwie metody wykonywania ombre na paznokciach.

Więcej…

 

Pędzle do makijażu - do twarzy, do oczu, zestawy pędzli

Pędzle do makijażuMakijaż dla kobiety to jak druga skóra. Kochamy się upiększać, a jeszcze bardziej kochamy być piękne. Makijaż, wbrew panującym opiniom, ma na celu wydobycie piękna, a nie jego stworzenie. Powszechna, ale też trochę uwłaczająca teza, jakoby kobiety "oszukiwały" makijażem, jest, rzecz jasna, bzdurą. Nikogo się nie okłamuje, ani nie oszukuje, nakładając na twarz rozświetlacz czy maskarę. Wszystko zrobione z umiarem wygląda świetnie i w dzień, i na wieczór.

Więcej…