Uroda

Mezoterapia mikroigłowa w domowym zaciszu - derma roller i dermapen

Mezoterapia mikroigłowaRóżnica pomiędzy tradycyjną mezoterapia stosowaną głównie przez dermatologów a mezoterapią mikroigłową. Mezoterapia tradycyjna to mówiąc najprościej igła, strzykawka i odpowiedni preparat, który zostaje przez specjalistę wprowadzony podskórnie. Pozwala ona dostarczyć skórze za pomocą serii wstrzyknięć niezbędnych substancji odżywczych.

Więcej…

 

Olej kokosowy - sekret mocnych włosów i pięknej skóry

Kokos i olej kokosowyPopularny w ostatnim czasie olej kokosowy może być z powodzeniem stosowany nie tylko w kuchni, gdzie sprawdza się doskonale do przygotowywania różnorakich potraw. Jego nieoczyszczona, tłoczona na zimno forma o pięknym, egzotycznym zapachu to również niezwykle wszechstronnie działający kosmetyk. Lista jego zastosować w pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów jest naprawdę imponująca. Warto przyjrzeć się bliżej temu niepozornemu olejowi, aby dogłębnie poznać jego wszystkie zalety.

Więcej…

   

Kolory jesieni

Styl boho króluje na wybiegach, a na twarzy? Idealne brwi, mocna kreska u dołu oka, wyraźne usta i kolory - niebieski, fiolet, brąz we wszystkich odcieniach.

Więcej…

 

Cellulit i jego przyczyny

Cellulit u kobietyCellulit i jego przyczyny.

Aby skutecznie pokonać wroga, należy go wpierw dobrze poznać. Zasada ta obowiązuje również wtedy, gdy wrogiem jest cellulit, zaś celem toczonej kampanii wojennej wyparcie do z naszych ud. By móc go pokonać i rozprawić się z nim raz na zawsze trzeba w pierwszej kolejności poznać przyczyny tego problemu.

Czym zatem jest cellulit? Dlaczego atakuje nasze ciało?

Cellulit, choć dla wielu kobiet jest poważnym problemem, jest niczym innym, jak tylko problemem kosmetycznym. Atakuje on skórę od wewnątrz zmieniając jej wygląd na zewnątrz.

Więcej…