Uroda

Dieta - jak wpływa na stan skóry?

Wpływ diety na skóręNa stan naszej skóry ma wpływ wiele czynników m. in. pielęgnacja, środowisko, w którym przebywamy, styl życia, wiek i dieta. Dieta ma znaczny wpływ na stan i kondycję naszej skóry. Spożywając, produkty wysoko przetworzone zaśmiecamy, nasz organizm dostarczając, mu pustych kalorii i tłuszczy bez żadnych wartości odżywczych.

Więcej…

 

Stomatologiczne wybielanie zębów

Wybielanie zębówJeśli marzą Ci się efekty, które widzisz na ekranie telewizora i w reklamach musisz mieć świadomość, że żadna pasta wybielająca nie jest w stanie wybielić Twoich zębów do stanu prezentowanego przez modeli, modelki, celebrytów i celebrytki.

Efekty, które widzisz, są albo skutkiem wybielania zębów u stomatologa, albo korekt w programach komputerowych służących do obróbki zdjęć. Olśniewająco biały uśmiech prezentowany przez gwiazdy zyskasz jedynie podczas profesjonalnego wybielania zębów.

Więcej…

   

Dla kogo medycyna estetyczna?

Medycyna estetycznaMedycyna estetyczna nie jest typową dziedziną medycyny. Lekarze nie mają tu na celu uratowania zdrowia pacjenta i wyleczenia jego choroby, ale upiększenie jego wyglądu, co w większości idzie w parze z poprawieniem jakości jego życia. Najbardziej popularnymi zabiegami są usuwanie zmarszczek, blizn, cellulitu, oraz lifting wybranych części ciała. Kiedyś medycyna estetyczna nie była taka popularna i osoby korzystające z takich zabiegów niechętnie się do nich przyznawali. Dziś stało się to już codziennością, której nikt nie ukrywa.

Więcej…

 

Blizny - powstawanie, usuwanie. Jak pozbyć się blizn?

BliznyBlizny przypominają o wypadkach i kontuzjach, często stając się przyczyną sporych kompleksów. Blizny to niechciane pamiątki związane z przykrymi wydarzeniami oraz defekty urody, których za wszelką cenę staramy się pozbyć. Co można zrobić w walce z tym problemem?

Więcej…

   

Więcej artykułów…