Uroda

Maseczki do twarzy - jak używać, jaki rodzaj wybrać, po co stosować?

Maseczki do twarzyMaseczki do twarzy - jak używać, jaki rodzaj wybrać, po co stosować? Nasza twarz jest naszą wizytówką. Dbamy o nią, pielęgnujemy, nakładamy kremy, czy makijaż. Zawsze chcemy wyglądać nieskazitelnie i atrakcyjnie. Ale żeby ten stan piękna naszej twarzy utrzymać na dłużej, można, a nawet warto, stosować maseczki do twarzy.

Więcej…

 

Depilacja pastą cukrową - naturalna i skuteczna

Depilacja pastą cukrowąDepilacja pastą cukrową

Usuwanie zbędnego owłosienia obecnie to już nie tyle powinność, co absolutna konieczność. Kobiety sięgają po różne metody w walce o gładką skórę. Maszynka do golenia, depilator, krem, pianka, wosk, laser. Jest w czym wybierać. Tylko która spośród nich jest najlepsza?

Wszystko zależy od rodzaju posiadanego owłosienia, skóry i jej problemów, czasu oraz środków, jakimi dysponujemy. Jedna kwestia nie pozostawia jednak wątpliwości. Każda kobieta pragnie mieć gładką, wydepilowaną skórę przy jak najmniejszym wysiłku, przez jak najdłuższy czas.

Więcej…

   

Dieta - jak wpływa na stan skóry?

Wpływ diety na skóręNa stan naszej skóry ma wpływ wiele czynników m. in. pielęgnacja, środowisko, w którym przebywamy, styl życia, wiek i dieta. Dieta ma znaczny wpływ na stan i kondycję naszej skóry. Spożywając, produkty wysoko przetworzone zaśmiecamy, nasz organizm dostarczając, mu pustych kalorii i tłuszczy bez żadnych wartości odżywczych.

Więcej…

 

Stomatologiczne wybielanie zębów

Wybielanie zębówJeśli marzą Ci się efekty, które widzisz na ekranie telewizora i w reklamach musisz mieć świadomość, że żadna pasta wybielająca nie jest w stanie wybielić Twoich zębów do stanu prezentowanego przez modeli, modelki, celebrytów i celebrytki.

Efekty, które widzisz, są albo skutkiem wybielania zębów u stomatologa, albo korekt w programach komputerowych służących do obróbki zdjęć. Olśniewająco biały uśmiech prezentowany przez gwiazdy zyskasz jedynie podczas profesjonalnego wybielania zębów.

Więcej…

   

Więcej artykułów…