Uroda

Odżywki do włosów - ich rodzaje, właściwości i zastosowanie

Odżywka do włosówOdżywki do włosów - preparaty pielęgnujące, regenerujące i ułatwiające rozczesywanie włosów, są uzupełnieniem szamponów do włosów. Odżywki do pielęgnacji włosów występują w kilku postaciach, mogą być uzupełnieniem danej linii szamponów lub występować jako samodzielna kuracja.

Więcej…

 

Dredloki

dredlokiDredloki - rosnąca popularność. Dredy to jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych fryzur. Wielu osobom kojarzy się z subkulturami, miedzy innymi filozofią ruchu rastafari. Dredy są ich znakiem rozpoznawczym.

Ten trend już dawno wszedł do naszej współczesnej kultury, stając się interesującym sposobem na wyrażenie siebie. Dredy zdobyły swoją popularność wśród ludzi młodych, poszukujących swojego stylu, który najlepiej podkreśli ich osobowość.

Więcej…

   

TOP 10: najlepsze zioła i rośliny lecznicze dla naszej skóry

AloesZdrowa i piękna skóra to marzenie wielu z nas. Niestety, liczne infekcje, oparzenia i podrażnienia sprawiają, że nasza skóra nie tylko traci swój piękny wygląd, ale też staje się przyczyną problemów z ogólnym stanem zdrowia. po jakie zioła i rośliny lecznicze możemy sięgnąć w chwili, gdy nasza skóra będzie potrzebowała dodatkowego wsparcia?

Więcej…

 

4 kroki, aby pożegnać się z trądzikiem

TrądzikTrądzik jest nie tylko powierzchniowy. Wypryski, pryszcze i głębokie torbielowate erupcje są rzeczywistymi objawami zapalenia w organizmie.

Więcej…