Uroda

Czy można usunąć makijaż permanentny?

Makijaż permanentnyMakijaż permanentny to świetna propozycja dla kobiet, które mają zbyt jasne brwi lub też chciałyby podkreślić walory swojej urody. Czasem zdarza się jednak tak, iż makijaż permanentny zostaje wykonany w bardzo nieumiejętny lub też jego posiadaczka chciałaby się go po prostu pozbyć. Czy można jednak usunąć makijaż permanentny?

Więcej…

 

Depilacja pastą cukrową - naturalna i skuteczna

Depilacja pastą cukrowąDepilacja pastą cukrową

Usuwanie zbędnego owłosienia obecnie to już nie tyle powinność, co absolutna konieczność. Kobiety sięgają po różne metody w walce o gładką skórę. Maszynka do golenia, depilator, krem, pianka, wosk, laser. Jest w czym wybierać. Tylko która spośród nich jest najlepsza?

Wszystko zależy od rodzaju posiadanego owłosienia, skóry i jej problemów, czasu oraz środków, jakimi dysponujemy. Jedna kwestia nie pozostawia jednak wątpliwości. Każda kobieta pragnie mieć gładką, wydepilowaną skórę przy jak najmniejszym wysiłku, przez jak najdłuższy czas.

Więcej…

   

Dieta - jak wpływa na stan skóry?

Wpływ diety na skóręNa stan naszej skóry ma wpływ wiele czynników m. in. pielęgnacja, środowisko, w którym przebywamy, styl życia, wiek i dieta. Dieta ma znaczny wpływ na stan i kondycję naszej skóry. Spożywając, produkty wysoko przetworzone zaśmiecamy, nasz organizm dostarczając, mu pustych kalorii i tłuszczy bez żadnych wartości odżywczych.

Więcej…

 

Blizny - powstawanie, usuwanie. Jak pozbyć się blizn?

BliznyBlizny przypominają o wypadkach i kontuzjach, często stając się przyczyną sporych kompleksów. Blizny to niechciane pamiątki związane z przykrymi wydarzeniami oraz defekty urody, których za wszelką cenę staramy się pozbyć. Co można zrobić w walce z tym problemem?

Więcej…