Uroda

Staropolskie zapusty

Karnawał po polskuStaropolskie zapusty, czyli karnawał po polsku

W dawnych czasach w Polsce, to właśnie wieczór Trzech Króli rozpoczynał karnawał, znany pod nazwą staropolskie zapusty. Jedną z głównych zabaw w okresie karnawału, były kuligi. Myli się ten, który myśli, iż była to zabawa wyłącznie dla dzieci. Wręcz przeciwnie…

Więcej…

 

Olej kokosowy - sekret mocnych włosów i pięknej skóry

Kokos i olej kokosowyPopularny w ostatnim czasie olej kokosowy może być z powodzeniem stosowany nie tylko w kuchni, gdzie sprawdza się doskonale do przygotowywania różnorakich potraw. Jego nieoczyszczona, tłoczona na zimno forma o pięknym, egzotycznym zapachu to również niezwykle wszechstronnie działający kosmetyk. Lista jego zastosować w pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów jest naprawdę imponująca. Warto przyjrzeć się bliżej temu niepozornemu olejowi, aby dogłębnie poznać jego wszystkie zalety.

Więcej…

   

Kolory jesieni

Styl boho króluje na wybiegach, a na twarzy? Idealne brwi, mocna kreska u dołu oka, wyraźne usta i kolory - niebieski, fiolet, brąz we wszystkich odcieniach.

Więcej…

 

Cellulit i jego przyczyny

Cellulit u kobietyCellulit i jego przyczyny.

Aby skutecznie pokonać wroga, należy go wpierw dobrze poznać. Zasada ta obowiązuje również wtedy, gdy wrogiem jest cellulit, zaś celem toczonej kampanii wojennej wyparcie do z naszych ud. By móc go pokonać i rozprawić się z nim raz na zawsze trzeba w pierwszej kolejności poznać przyczyny tego problemu.

Więcej…