Uroda

Olej kokosowy - sekret mocnych włosów i pięknej skóry

Kokos i olej kokosowyPopularny w ostatnim czasie olej kokosowy może być z powodzeniem stosowany nie tylko w kuchni, gdzie sprawdza się doskonale do przygotowywania różnorakich potraw. Jego nieoczyszczona, tłoczona na zimno forma o pięknym, egzotycznym zapachu to również niezwykle wszechstronnie działający kosmetyk. Lista jego zastosować w pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów jest naprawdę imponująca. Warto przyjrzeć się bliżej temu niepozornemu olejowi, aby dogłębnie poznać jego wszystkie zalety.

Więcej…

 

Kolory jesieni

Styl boho króluje na wybiegach, a na twarzy? Idealne brwi, mocna kreska u dołu oka, wyraźne usta i kolory - niebieski, fiolet, brąz we wszystkich odcieniach.

Więcej…

   

Cellulit i jego przyczyny

Cellulit u kobietyCellulit i jego przyczyny.

Aby skutecznie pokonać wroga, należy go wpierw dobrze poznać. Zasada ta obowiązuje również wtedy, gdy wrogiem jest cellulit, zaś celem toczonej kampanii wojennej wyparcie do z naszych ud. By móc go pokonać i rozprawić się z nim raz na zawsze trzeba w pierwszej kolejności poznać przyczyny tego problemu.

Więcej…

 

Mikrodermabrazja - zabieg

mikrodermabrazjaJednym z popularniejszych zabiegów kosmetycznych, które mogą wyraźnie poprawić stan naszej skóry, jest mikrodermabrazja.

Jest to zabieg, który głęboko oczyszcza skórę oraz pobudza jej regenerację. Niewątpliwe zalety mikrodermabrazji to efekty widoczne już po jednym zabiegu oraz fakt, że mikrodermabrazja nie wyłącza nas z życia, bo po zabiegu szybko można wrócić do swych codziennych aktywności.

Więcej…