Złota celebrytka to naszyjnik dla każdej kobiety

Złota celebrytkaNaszyjnik celebrytka, czyli subtelny łańcuszek z zawieszką to jeden z najgorętszych trendów biżuteryjnych w ostatnich sezonach. Stanowi idealny dodatek dla każdej kobiety. Łańcuszek założysz zarówno do codziennych, jak i szykownych outfitów. Jak nosić celebrytkę?

Celebrytka - co symbolizuje?

Celebrytki to złote naszyjniki gwiazd, które od wielu lat zdobią szyję najpopularniejszych aktorek i piosenkarek. Stanowią nieodłączny element kreacji prosto z czerwonego dywanu oraz wybiegów, podkreślają kobiece piękno i dodając uroku. Gwiazdy z Hollywood spopularyzowały je już jakiś czas temu. Jednak nic nie wskazuje na to, że odejdą w zapomnienie. Trudno się dziwić! Ten niepozorny łańcuszek jest uniwersalnym i niezwykle wdzięcznym rodzajem biżuterii. Złota celebrytka to naszyjnik dla każdej kobiety, która podąża za trendami, a jednocześnie ceni sobie klasę i elegancję.

Celebrytka składa się z cienkiego łańcuszka i niewielkiej zawieszki, która może mieć różny kształt. Każda zawieszka ma ukryte znaczenie, coś symbolizuje. Najczęściej jest ona w kształcie:

  • serca - symbol miłości,
  • znaku nieskończoności - oznacza trwałe i wieczne uczucie,
  • czterolistnej koniczyny - symbol szczęścia, sukcesu oraz powodzenia,
  • gwiazdy - oznacza nowy etap w życiu, sukces oraz szczęście,
  • koło z otworem - to symbol buddyjskiej teorii karmy, która odnosi się do losu człowieka. Według prawa karmu dobre czyny zawsze wracają jako szczęście. Z kolei złe wracają w postaci cierpienia. Koło to także symbol kobiecej siły oraz doskonałości,
  • gwiazdka - symbolizuje kobiecą siłę, harmonię, nadzieję oraz szczęście.

Jaką celebrytkę wybrać?

Złota celebrytka próby 585 jest jednym z najczęściej wybieranych rodzajów biżuterii. Po pierwsze, jest niezwykle uniwersalna, a więc można ją komponować zarówno z casualowymi elementami garderoby, jak i eleganckim garniturem. Po drugie, próba złoto 585 cechuje się trwałością. Po trzecie, cena, jaką trzeba za nią wydać, jest przystępna.

Z kolei wybór zawieszki to kwestia indywidualna. Jeżeli kujesz naszyjnik na prezent dla mamy, wybierz serduszko. Najlepszej przyjaciółce lub siostrze podaruj subtelny łańcuszek ze znakiem nieskończoności, który będzie przypominał o silnej, wiecznej więzi między Wami. Możesz im również podarować czterolistną koniczynkę, koło z otworem. Oba symbolizują szczęście. Natomiast młodej mamie podaruj zawieszkę z dziecięcymi stopkami albo aniołka.

Złota celebrytka - naszyjnik dla każdej kobiety

Złota celebrytka ceniona jest przede wszystkim za uniwersalność. Z powodzeniem założysz ją do biurowego zestawu, wieczornej, koktajlowej sukienki, jak i podartych jeansów. Dla miłośniczek rockowego stylu polecamy łańcuszek z krzyżykiem. Świetnie uzupełni outfitu, składający się ze skórzanej mini, koszuli w kratę i modnych kabaretek. Z kolei naszyjnik z serduszkiem załóż do zmysłowej, czerwonej sukienki, gdy zaplanujesz z partnerem romantyczny wieczór we dwoje. Do pracy postaw na subtelny model z prostą, minimalistyczną zawieszką w kształcie np. koła.