Ślub, wesele

Organizacja czasu dzieci na imprezach rodzinnych

Dzieci na imprezach rodzinnychOrganizacja czasu najmłodszych gości dzieci na imprezach rodzinnych zazwyczaj spędza sen z oczu gospodarzom. Zastanawiają się oni, jakie atrakcje przygotować dla najmłodszych gości, jak ich zabawiać na przyjęciu, aby się nie nudziły i nie przeszkadzały innym. Nie zawsze jednak wiemy, w co lubią bawić się dzieci, zwłaszcza gdy nie mamy własnych lub są już dorosłe. Zabawy dzieci stale się zmieniają i nie każdy jest z nimi na bieżąco.

Więcej…

 

Zabawa na weselu

Zabawa na weseluJeśli jesteśmy zaproszeni na wesele i mamy dzieci, wielokrotnie zastanawiamy się, z kim zostawić nasze pociechy.

Spora ilość osób nawet nie myśli o tym, aby zabrać ze sobą pociechy na wesele. Powodów takich decyzji jest wiele. Obawiamy się bowiem o to, że dzieci będą się nudzić, że nie będą się miały z kim bawić oraz że hałaśliwe pociechy mogą przeszkadzać innym gościom. Jeśli ktoś nie może zostawić dziecka z opiekunką czy dalsza rodziną, bardzo często w ogóle rezygnuje z przyjścia na wesele.

Więcej…

   

Niezwykłe pamiątki ze ślubu

Fotografia ślubnaWażne jest, aby dzień własnego ślubu dobrze zapamiętać. Dlatego właśnie tak istotne jest zastanowienie się nad tym, jak ciekawie utrwalić wszystkie ważne chwile na ślubie, jak je najlepiej oprawić, aby wspomnienia cieszyły nas przez długi czas.

Pierwszym pomysłem jest zatrudnienie fotografa i zlecenie mu wykonania zdjęć na ślubie. Taka usługa obejmuje fotografowanie w trakcie uroczystości jak i podczas wesela. Można zażyczyć sobie również robienia profesjonalnych zdjęć w trakcie przygotowań do ślubu.

Więcej…

 

Zdjęcia na ślubie

Fotografia ślubnaSesja ślubna to jeden z elementów tego wyjątkowego dnia, który pozwala na posiadanie oryginalnych pamiątek w postaci zdjęć, które również idealnie nadają się na prezent dla osób, które nie mogły nam towarzyszyć w dniu ślubu.

Zdjęcia obejmują zarówno wykonywanie zdjęć podczas uroczystości w kościele, na weselu jak i zorganizowanie sesji ślubnej: studyjnej, plenerowej lub obu. Zdjęcia na uroczystości powinny być eleganckie, ale również ciekawe i artystyczne.

Więcej…

   

Profesjonalne prowadzenie imprez

Udana imprezaDawniej imprezy rodzinne, szkolne czy firmowe toczyły się własnym rytmem. Dziś o ich przebieg może zadbać profesjonalny wodzirej.

Na jakich imprezach można go zatrudnić?

Więcej…

 

Wedding planer - konieczny podczas organizowania wesela?

Wedding planerDla większości Panien Młodych organizacja wesela nie stanowi problemu. To dzień, o którym marzyły od dawna. W tym czasie doskonale zaplanowały swój wyjątkowy dzień zaślubin. Są jednak i takie Panny Młode, które potrzebują pomocy. I tutaj rozwiązaniem może być wedding planner.

Więcej…