Ślub, wesele

Niezwykłe pamiątki ze ślubu

Fotografia ślubnaWażne jest, aby dzień własnego ślubu dobrze zapamiętać. Dlatego właśnie tak istotne jest zastanowienie się nad tym, jak ciekawie utrwalić wszystkie ważne chwile na ślubie, jak je najlepiej oprawić, aby wspomnienia cieszyły nas przez długi czas.

Pierwszym pomysłem jest zatrudnienie fotografa i zlecenie mu wykonania zdjęć na ślubie. Taka usługa obejmuje fotografowanie w trakcie uroczystości jak i podczas wesela. Można zażyczyć sobie również robienia profesjonalnych zdjęć w trakcie przygotowań do ślubu.

Więcej…

 

Zdjęcia na ślubie

Fotografia ślubnaSesja ślubna to jeden z elementów tego wyjątkowego dnia, który pozwala na posiadanie oryginalnych pamiątek w postaci zdjęć, które również idealnie nadają się na prezent dla osób, które nie mogły nam towarzyszyć w dniu ślubu.

Zdjęcia obejmują zarówno wykonywanie zdjęć podczas uroczystości w kościele, na weselu jak i zorganizowanie sesji ślubnej: studyjnej, plenerowej lub obu. Zdjęcia na uroczystości powinny być eleganckie, ale również ciekawe i artystyczne.

Więcej…

   

Wedding planer - konieczny podczas organizowania wesela?

Wedding planerDla większości Panien Młodych organizacja wesela nie stanowi problemu. To dzień, o którym marzyły od dawna. W tym czasie doskonale zaplanowały swój wyjątkowy dzień zaślubin. Są jednak i takie Panny Młode, które potrzebują pomocy. I tutaj rozwiązaniem może być wedding planner.

To nikt inny jak osoba, która pomoże nam zorganizować wesele. Czy pomocna jest tylko dla tych osób, które nie mają pomysłu na swoje przyjęcie? Otóż nie. Niezależnie od tego czy mamy pomysły czy też nie warto pomyśleć o jego zatrudnieniu. Oczywiście wiąże się to z kosztami. Ale tak naprawdę dzięki niemu możemy myśleć o oszczędnościach.

Więcej…

 

Jak idealnie zaplanować ślub i wesele?

Zaplanowany ślubŚlub i wesele to jedyny takich dzień w naszym życiu. Nie dziwi zatem fakt, że większości Panien Młodych chce by był to wręcz idealny czas. Prawda jest jednak taka, że ciężko będzie nam sprostać własnym oczekiwaniom. Zawsze zdarzy się coś co może zepsuć nam ten wyjątkowy dzień. Wpadek z pewnością nie unikniemy.

Możemy jednak wcześniej zadbać o kilka rzeczy, dzięki którym planowanie ślubu i wesela będzie prostsze i przyjemniejsze, a my nie będziemy się tak stresować. Po pierwsze nie starajmy się zmieniać zdania na ostatnią chwilę. Z pewnością wcześniej mieliśmy czas na to, by dokładnie przemyśleć daną sytuację.

Więcej…