Skuteczna ekspozycja logo firmowego - czapki reklamowe

Czapki firmoweOd wielu lat gadżety firmowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród firm, które chcą promować swoją markę. Oprócz przedmiotów codziennego użytku jak długopisy, kubki, smycze do kluczy, bardzo istotną rolę odgrywa odzież reklamowa. Ubrania opatrzone logotypem lub sloganem reklamowym towarzyszą każdemu w codziennym życiu. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, że jest to istotna forma reklamy.

Dlaczego czapki reklamowe to najlepszy wybór?

Nie musisz być rekinem branży modowej, aby posiadać produkt odzieżowy promujący Twoją markę. Obecnie ta forma promocji jest dostępna od ręki dla każdego za nieduże pieniądze. Jeśli chcesz, by była to skuteczna reklama, a zarazem niedroga inwestycja, wybierz czapki reklamowe - https://www.opengift.pl/czapki-z-nadrukiem/.

Dlaczego właśnie ten odzieżowy produkt będzie tak skuteczną formą ekspozycji logo Twojej firmy? Przede wszystkim z racji jego przeznaczenia. Czapki nosi się na głowie, są zatem najbardziej wyeksponowaną częścią garderoby, widoczną nawet z daleka na zaludnionej ulicy. Poza tym czapki przydają się o każdej porze roku, chroniąc przed zimnem i upałem. Są zatem często noszone niezależnie od wieku i płci właściciela. Jest to uniwersalny produkt, dostępny w wielu fasonach i kolorach.

Techniki znakowania czapek reklamowych

Istnieje wiele metod drukowania wzorów na tkaninie. W przypadku czapek warto zwrócić uwagę na dwie techniki:

  • haft komputerowy - zapewnia trwały efekt. Wzór prezentuje się bardzo elegancko i prestiżowo. Metoda ta szczególnie sprawdzi się w przypadku bejsbolówek i czapek dzianinowych. Jest bardzo opłacalna przy większym nakładzie (powyżej 50 sztuk). Minusem tej metody jest brak możliwości odwzorowania bardzo szczegółowych i drobnych detali oraz przejść tonalnych. Najlepiej sprawdzi się przy prostych, nieskomplikowanych grafikach;
  • transfer cyfrowy - to kilkuetapowa metoda bazująca na druku cyfrowym. Jest najczęściej wykorzystywana w znakowaniu materiałów tekstylnych. Korzystna cenowo nawet przy niskich nakładach. Umożliwia druk w pełnej gamie kolorystycznej. Gwarantuje bardzo wysoką jakość kolorów jak i nadruku. Projekt należy przygotować w plikach wektorowych, najlepiej PDF. Cena jest zależna od wielkości transferu.

Czapki reklamowe - uniwersalna promocja dla Twojej firmy

Czapka to ciekawy w swojej prostocie, uniwersalny i ponadczasowy gadżet. Jej zastosowanie w reklamie jest wielowymiarowe i sprawdzi się w różnych okolicznościach. Czapki reklamowe możesz śmiało wykorzystać jako upominki dla stałych klientów lub pracowników. Mogą też stanowić element stroju pracownika, np. w gastronomii lub innych miejscach pracy, gdzie nakrycie głowy jest niezbędne. Jest to jedna z najbardziej skutecznych i efektywnych sposobów wyróżnienia Twojej marki.

Komentarze