Stylizacja paznokci

Manicure tradycyjny

Estetyczny wygląd dłoni i paznokci wpływa na naszą pozytywną samoocenę oraz na sposób w jaki odbierają nas inni ludzie. Dlatego warto poświęcić czas na pielęgnację dłoni w domu lub zdecydować się na zabieg manicure w salonie kosmetycznym. Klientki gabinetów kosmetycznych chętnie decydują się na manicure tradycyjny, zwany również klasycznym.

Jest to zabieg pielęgnacyjny polegający przede wszystkim na skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz usunięciu skórek okalających płytkę paznokcia.

Więcej…

 

Pielęgnacja paznokci - co warto wiedzieć o piłowaniu paznokci?

Troska kobiet o piękne paznokcie nikogo nie powinna dziwić. To on stanu paznokci zależy ogólny wygląd naszych dłoni, to one mogą innym wiele powiedzieć na temat naszego stanu zdrowia. Piękne paznokcie są zatem ważną ozdobą każdej kobiety. Każdego dnia staramy się zadbać o nie możliwie jak najlepiej. Jednym z najważniejszych zabiegów, dzięki którym nasze paznokcie mogą się atrakcyjnie prezentować, jest ich piłowanie.

Więcej…

   

Pielęgnacja i stylizacja paznokci

Paznokcie są wizytówką dłoni. Idealny kształt oraz manicure jest ich świetną ozdobą. Ale w jaki sposób realizować stylizację paznokci, by cieszyć się ich perfekcyjnym wyglądem dłużej? Jak przygotować paznokcie pod manicure?

Więcej…