Pielęgnacja włosów

Farbowanie włosów w ciąży

Farbowanie włosów w ciążyJak bezpiecznie farbować włosy w ciąży? Od lat farbowanie włosów w czasie ciąży budzi wiele kontrowersji. Teorie na temat skutków farbowania są bardzo różne i nie wszystkie z nich prawdziwe. W co wierzyć, a co uznać za mit?

Więcej…

 

Olejowanie włosów

Olejowanie włosówOlejowanie włosów coraz bardziej zyskuje na popularności i choć kobiety w Indiach stosują oleje już od wielu lat u nas ten rytuał wciąż jest czymś niezwykłym. Olejowanie włosów nadaje włosom blask, odpowiednio je nawilża i odżywia, dzięki czemu wyglądają one znacznie korzystniej.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób które prowadzą nieskuteczną walkę z suchymi, rozdwajającymi się końcówkami, łamliwymi i matowymi włosami czy swędzącą skórą głowy.

Więcej…

   

Pielęgnacja włosów - o czym warto pamiętać?

Pielęgnacja włosówPielęgnacja włosów - o czym warto pamiętać?

Piękne, mocne i lśniące, stają się ozdoba każdej kobiety. Włosy mogą być wspaniałą ozdobą, jednak by tak się stało, należy o nie w prawidłowy sposób zadbać. O czym powinna marzyć każda kobieta, której marzy się bujna czupryna i piękne włosy?

Więcej…

 

Olejowanie włosów cennym wsparciem dla włosów suchych i zniszczonych

Piękne włosy są ozdobą każdej kobiety. Niestety, nie każda z nas może się pochwalić piękną fryzurą oraz włosami, które kuszą zdrowym blaskiem. Co możemy zrobić w chwili, gdy nasze suche i zniszczone włosy sprawiają nam coraz więcej problemów? To proste - zadbajmy o to, by otoczyć je możliwie jak najlepszą opieką. Jaka pielęgnacja może się w takim przypadku okazać najlepszym rozwiązaniem?

Włosy suche i zniszczone wymagają specjalnego wsparcia. Co może pomóc? idealna pielęgnacja w takim przypadku powinna opierać się na wyborze odpowiednich preparatów, przy czym szczególnie ważną rolę odgrywać tu będzie olejowanie włosów.

Więcej…