Pielęgnacja włosów

Olejowanie włosów cennym wsparciem dla włosów suchych i zniszczonych

Piękne włosy są ozdobą każdej kobiety. Niestety, nie każda z nas może się pochwalić piękną fryzurą oraz włosami, które kuszą zdrowym blaskiem. Co możemy zrobić w chwili, gdy nasze suche i zniszczone włosy sprawiają nam coraz więcej problemów? To proste - zadbajmy o to, by otoczyć je możliwie jak najlepszą opieką. Jaka pielęgnacja może się w takim przypadku okazać najlepszym rozwiązaniem?

Włosy suche i zniszczone wymagają specjalnego wsparcia. Co może pomóc? idealna pielęgnacja w takim przypadku powinna opierać się na wyborze odpowiednich preparatów, przy czym szczególnie ważną rolę odgrywać tu będzie olejowanie włosów.

Więcej…

 

Olejowanie włosów - sposoby aplikacji oleju na włosy

Kontrowersyjna dla wielu metoda pielęgnacji włosów jaką jest olejowanie włosów, staje się coraz bardziej popularna wśród kobiet, a czasami nawet i mężczyzn. Osoby, które jednak usłyszą o tym specyficznym zabiegu po raz pierwszy, nie do końca zdają sobie sprawę, w jaki sposób prawidłowo zaaplikować olej na włosy.

Więcej…

   

Siano na głowie? Pozbądź się go

Długie, piękne, lśniące, mocne i zadbane - o takich włosach marzy każda kobieta. Niestety posiadają je tylko nieliczne panie. Czasami bujna czupryna jest  kwestią genów, ale znacznie częściej jest wynikiem systematycznej, dobrze dobranej pielęgnacji, która sprawia, że włosy są mocne, zdrowe i lśnią niczym tafla wody w słoneczny wiosenny poranek.

Nawet najbardziej zniszczone pukle można uratować. Rozjaśnianie, przyciemnianie - ogólnie zmiany koloru sprawiają, że włosy stają się coraz bardziej suche, a skóra głowy jest podrażniona. Nagle ni stąd ni zowąd pojawia się "śnieżek", na który nie pomagają szampony przeciwłupieżowe. Jeżeli masz ten problem, koniecznie powinnaś interweniować.

Więcej…

 

Farbowanie i dekoloryzacja włosów

Brak akceptacji naszego wyglądu sprawia, że często staramy się zmienić niektóre jego elementy. Do jednych z najczęstszych prób zmiany należą testy na swoich włosach. Farbowanie lub ich dekoloryzacja mają wprowadzić w nasz wygląd powiew świeżości, który według naszego uznania jest bardzo potrzebny.

Więcej…