Pielęgnacja skóry

Maseczki do cery tłustej

Sposób na piękną ceręMaseczki do tłustej cery. Cera tłusta wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków, które pomogą uporać się z problemami charakterystycznymi dla tego typu skóry. Zastosowanie dobrze dobranych maseczek może okazać się wyjątkowo skutecznym rozwiązaniem.

W przypadku tłustej cery bardzo duże znaczenie ma zastosowanie maseczek, które będą regulowały wydzielanie łoju. Ważne jest także oczyszczanie oraz dezynfekowanie, zapobiegające rozwojowi wyprysków. Tłusta cera zazwyczaj wymaga również kosmetyków ściągających pory.

Więcej…

 

Radość ze słońca pod ochroną

ochrona przed UVZbliżające się lato i okres urlopowy jest doskonałą perspektywą w czasie zimnej aury, która z każdym dniem przybliża każdego z nas do wymarzonego odpoczynku. Długie, ciepłe i słoneczne dni przywracają radość życia po zimie, która dla większości ludzi trwa stanowczo za długo.

Ogólne przygnębienie związane z przedłużającym się chłodem za oknem mija z chwilą, gdy na niebie zaczynają gościć pierwsze promienie słońca.

Więcej…

   

Skóra i jej rodzaje

Twarz kobietyZanim zaczniemy walczyć z tymi problemami, jakie sprawia nam nasza skóra, musimy określić, jaki rodzaj skóry posiadamy. To podstawa dla każdego, kto chce skutecznie pielęgnować swą skórę, unikając tym samym narażania jej na zbędne problemy.

Więcej…

 

Masaż - idealny zabieg dla pięknej twarzy

MasażMasaż twarzy to prosty, a jednocześnie wyjątkowo skuteczny zabieg, który miłośniczki piękna z pewnością powinny docenić. Masaż taki, wykonywany systematycznie i zgodnie z obowiązującymi zasadami, z pewnością przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia i wyglądu. Dzięki niemu każda z nas będzie mogła zachować elastyczną skórę twarzy na dłużej.

Więcej…