Pielęgnacja skóry

Radość ze słońca pod ochroną

ochrona przed UVZbliżające się lato i okres urlopowy jest doskonałą perspektywą w czasie zimnej aury, która z każdym dniem przybliża każdego z nas do wymarzonego odpoczynku. Długie, ciepłe i słoneczne dni przywracają radość życia po zimie, która dla większości ludzi trwa stanowczo za długo.

Ogólne przygnębienie związane z przedłużającym się chłodem za oknem mija z chwilą, gdy na niebie zaczynają gościć pierwsze promienie słońca.

Więcej…

 

Dobowy plan pielęgnacji cery

Dbanie o ceręDobowy plan pielęgnacji cery

Każdy z nas ma świadomość upływającego czasu i zachodzących w naszym ciele przemian - zmian wyglądu, samopoczucia, kondycji. Nie każdy jednak wie, że ten naturalny, ciągle tykający zegar biologiczny można wykorzystać także w pozytywny sposób.

Więcej…

   

Skóra i jej rodzaje

Twarz kobietyZanim zaczniemy walczyć z tymi problemami, jakie sprawia nam nasza skóra, musimy określić, jaki rodzaj skóry posiadamy. To podstawa dla każdego, kto chce skutecznie pielęgnować swą skórę, unikając tym samym narażania jej na zbędne problemy.

Więcej…

 

Masaż - idealny zabieg dla pięknej twarzy

MasażMasaż twarzy to prosty, a jednocześnie wyjątkowo skuteczny zabieg, który miłośniczki piękna z pewnością powinny docenić. Masaż taki, wykonywany systematycznie i zgodnie z obowiązującymi zasadami, z pewnością przyczyni się do poprawy naszego samopoczucia i wyglądu. Dzięki niemu każda z nas będzie mogła zachować elastyczną skórę twarzy na dłużej.

Więcej…