Kosmetyki - do skóry, do włosów, do makijażu

Płukanka na zdrowe i piękne włosy

Płykanka na włosyPielęgnacja włosów pozwala nam cieszyć się pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosami. Oprócz odżywek i łagodnych szamponów można wspomóc nasze włosy również w inny sposób.

Odpowiednia dieta, w której znajdą się składniki odżywcze mające korzystny wpływ na wygląd, to jeden z ważniejszych elementów pielęgnacji włosów. Ważne są w tej diecie witaminy, a szczególnie te z grupy B oraz Witaminy A, C i E. Ich cennym źródłem jest m.in. cebula i kapusta.

Więcej…

 

Czy można zapobiegać pryszczom?

Czy można zapobiegać pryszczom?Pryszcze, wypryski na skórze, zaskórniki potrafią uprzykrzyć dzień każdemu. Ten niefortunny problem skórny pojawia się w okresie dojrzałości, ale nawet skóra zadbana i podawana codziennej pielęgnacji, może się z nimi zmagać od czasu do czasu.

Więcej…

   

Dermokosmetyki - kosmetyki dla skóry wrażliwej i problematycznej

Dermokosmetyki - kosmetyki apteczneDermokosmetyki są to apteczne renomowane kosmetyki, które w swoim składzie zawierają aktywne biologicznie substancje o znacznie szerszym działaniu od tradycyjnych kosmetyków. Do tej grupy zaliczamy kremy i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry zdrowej np. kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżające oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi: łuszczycą, przebarwieniami, trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry (AZS) oraz do skór alergicznych i wrażliwych na wszelkiego rodzaju podrażnienia.

Więcej…

 

Zabiegi kosmetyczne - jonoforeza

JonoforezaDla współczesnej kobiety piękny wygląd jest jednym z symboli sukcesu. Nic więc dziwnego, że większość kobiet stara się możliwie jak najlepiej dbać o swój wygląd, a codzienna pielęgnacja skóry staje się dla nich wyjątkowo ważną kwestią. Z pomocą przychodzą im również gabinety kosmetyczne, w których oferowane są coraz nowsze i ciekawsze terapie.

Więcej…