Kosmetyki - do skóry, do włosów, do makijażu

Dermokosmetyki - kosmetyki dla skóry wrażliwej i problematycznej

Dermokosmetyki - kosmetyki apteczneDermokosmetyki są to apteczne renomowane kosmetyki, które w swoim składzie zawierają aktywne biologicznie substancje o znacznie szerszym działaniu od tradycyjnych kosmetyków. Do tej grupy zaliczamy kremy i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry zdrowej np. kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżające oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi: łuszczycą, przebarwieniami, trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry (AZS) oraz do skór alergicznych i wrażliwych na wszelkiego rodzaju podrażnienia.

Więcej…

 

Zabiegi kosmetyczne - jonoforeza

JonoforezaDla współczesnej kobiety piękny wygląd jest jednym z symboli sukcesu. Nic więc dziwnego, że większość kobiet stara się możliwie jak najlepiej dbać o swój wygląd, a codzienna pielęgnacja skóry staje się dla nich wyjątkowo ważną kwestią. Z pomocą przychodzą im również gabinety kosmetyczne, w których oferowane są coraz nowsze i ciekawsze terapie.

Więcej…

   

W świecie kosmetyków - maseczki kosmetyczne

Maseczki kosmetyczneDla wielu kobiet maseczki kosmetyczne to cenne wsparcie w walce z defektami urody. To jednocześnie szansa na relaks oraz na poprawę stanu skóry. Te kosmetyki można zakupić w drogerii, można je też samodzielnie przygotować we własnym domu. Dzięki rosnącej wiedzy na temat naturalnej kosmetyki, każda z nas może bez problemów stworzyć taką maseczkę, jaka w danym przypadku okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Więcej…

 

Morskie kosmetyki - dlaczego warto po nie sięgać?

Morskie kosmetykiChoć mają różne właściwości, łączy je wiele. Kosmetyki naturalne pochodzące z morza pomagają nam w walce z wieloma problemami dermatologicznymi, są też bezcennym wsparciem dla tych, którzy każdego dnia chcą swej skórze zapewnić możliwie jak najlepszą pielęgnację. Na które z kosmetyków pochodzących z morza warto zwrócić szczególną uwagę? Co może dzięki nim zyskać nasza skóra?

W gronie tych kosmetyków pochodzących z morza, które już teraz cieszą się wielką popularnością, ważne miejsce zajmują algi. Te morskie wodorosty chronią skórę przed procesem starzenia się, pomagają w walce z trądzikiem, łuszczycą oraz stanami zapalnymi, są też sojusznikami osób walczących z cellulitem.

Więcej…