Pielęgnacja skóry, włosów, paznokci

Radość ze słońca pod ochroną

ochrona przed UVZbliżające się lato i okres urlopowy jest doskonałą perspektywą w czasie zimnej aury, która z każdym dniem przybliża każdego z nas do wymarzonego odpoczynku. Długie, ciepłe i słoneczne dni przywracają radość życia po zimie, która dla większości ludzi trwa stanowczo za długo.

Ogólne przygnębienie związane z przedłużającym się chłodem za oknem mija z chwilą, gdy na niebie zaczynają gościć pierwsze promienie słońca.

Więcej…

 

Olejowanie włosów

Olejowanie włosówOlejowanie włosów coraz bardziej zyskuje na popularności i choć kobiety w Indiach stosują oleje już od wielu lat u nas ten rytuał wciąż jest czymś niezwykłym. Olejowanie włosów nadaje włosom blask, odpowiednio je nawilża i odżywia, dzięki czemu wyglądają one znacznie korzystniej.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób które prowadzą nieskuteczną walkę z suchymi, rozdwajającymi się końcówkami, łamliwymi i matowymi włosami czy swędzącą skórą głowy.

Więcej…

   

Dobowy plan pielęgnacji cery

Dbanie o ceręDobowy plan pielęgnacji cery

Każdy z nas ma świadomość upływającego czasu i zachodzących w naszym ciele przemian - zmian wyglądu, samopoczucia, kondycji. Nie każdy jednak wie, że ten naturalny, ciągle tykający zegar biologiczny można wykorzystać także w pozytywny sposób.

Więcej…

 

Skóra i jej rodzaje

Twarz kobietyZanim zaczniemy walczyć z tymi problemami, jakie sprawia nam nasza skóra, musimy określić, jaki rodzaj skóry posiadamy. To podstawa dla każdego, kto chce skutecznie pielęgnować swą skórę, unikając tym samym narażania jej na zbędne problemy.

Więcej…