Proste sposoby na piękny biust

Piękny biustJędrne piersi to marzenie jednej kobiety. Co robić, by nasz biust prezentował się wspaniale? Z jakich metod możemy skorzystać w chwili, gdy nasze piersi poddają się grawitacji i powoli zaczynają opadać? Wbrew pozorom nie tylko operacja plastyczna pomoże nam utrzymać biust w dobrym stanie. Z jakich środków może zatem skorzystać każda z nas, by poprawić wygląd swych piersi?

Jednym z domowych sposobów na walkę o atrakcyjny biust jest maseczka, którą można przyrządzić z ogórka oraz z jajek. Żółtka jaj są przecież źródłem wielu cennych składników odżywczych, ogórek wyróżnia się z kolei silnymi właściwościami tonizującymi. Maseczka, w której pojawiają się obydwa te składniki, jest zatem dla naszych piersi źródłem wielu ważnych substancji, które pozwalają im odzyskać lepszą formę. Oczyszczona i odżywiona skóra, podniesione piersi - oto zalety konsekwentnego stosowania tego naturalnego kosmetyku.

By poprawić wygląd piersi można też postawić na masaże, w których główną rolę będą odgrywać takie składniki, jak olejek migdałowy lub sok z aloesu. I migdały, i aloes świetnie radzą sobie z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, dzięki czemu są z powodzeniem wykorzystywane w wielu kuracjach przeciwzmarszczkowych. Mogą też pomóc w walce z opadającym biustem, tym bardziej, że w czasie masażu poprawia się krążenie krwi, a to pozwala ujędrniać piersi.

Co jeszcze można zrobić?

Piękne piersi mogą być też efektem prostych ćwiczeń. Codzienna gimnastyka oraz takie formy aktywności fizycznej, jak pływanie, każdej z nas pomogą osiągnąć wspaniałe rezultaty.