Prezenty

Pomysł na prezent - dylemat co kupić?

PrezentPomysł na prezent - skarpetki czy książka, czyli dylemat prezentów świątecznych. Co roku to samo. Mimo, że wszyscy dokładnie wiedzą, kiedy jest Boże Narodzenie, prezenty coraz częściej kupujemy na ostatnią chwilę. Dlaczego? Standardową wymówką jest oczywiście "brak czasu". Ale nie tylko to. Niestety, ale często nie wiemy co mamy kupić.

Więcej…

 

Dziesięć najlepszych prezentów dla kobiety

Najlepsze prezentyDziesięć najlepszych prezentów dla kobiety (z przymróżeniem oka)

Top 10 najfajniejszych prezentów dla kobiet

Zbliża się Wasza rocznica ślubu, a Ty panikujesz? Nie wiesz co kupić? Nie martw się! Wybraliśmy najlepsze prezenty dla kobiet.

Więcej…

   

Wybieranie prezentów

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, o ile otrzymywanie upominków jest przyjemnością o tyle ich wybieranie może okazać się nie lada wyzwaniem. Jeżeli dobrze znamy osobę, której chcemy kupić prezenty zadanie jest znacznie łatwiejsze, bowiem mniej więcej wiemy jakie dana osoba ma zainteresowania i co lubi najbardziej.

Dużym ułatwieniem jest także okazja, całkiem inne prezenty kupuje się na rocznicę ślubu, inny prezent na chrzest, a jeszcze inne na osiemnaste urodziny.

Więcej…

 

Przechodnie prezenty

Otaczając się gronem najbliższych przyjaciół lub rodziny może zdarzyć się, że prezenty które już komuś wręczyliśmy mogą do nas powrócić. Takie zjawisko nazywa się prezentami przechodnimi, i aby jemu zapobiec zawsze należy dokładnie pamiętać co i komu daliśmy.

Wybieranie prezentów to prawdziwa sztuka i nie każdy jest w stanie się jej nauczyć. Przeważnie prezenty wybieramy ze względu na okazje oraz na wiek, nie zawsze jednak przykładamy do tego zbytnią uwagę.

Więcej…