Odczynianie i zdejmowanie uroków

Odczynianie i zdejmowanie urokówZa nasze niepowodzenia życiowe w wielu wypadkach odpowiedzialny jest zwykły pech. Niestety, zdarza się również, że nasze porażki zdarzają się z innego powodu, a dokładniej: z powodu rzuconego na nas uroku.

Mimo iż wiele osób nie wierzy w takie rzeczy, warto zainteresować się tym, czym w ogóle są uroki. Urok może być rzucony praktycznie przez każdą osobę. Jest to negatywna siła, skierowana przeciwko konkretnemu człowiekowi. Ciekawe, ale jednocześnie zatrważające jest to, że urok można na drugą osobę rzucić nawet całkiem nieświadomie!

W wielu wypadkach wystarczy, że będziemy negatywnie o kimś myśleć, a możliwe jest rzucenie na tą osobę uroku. W przypadku silniejszych uroków i klątw, niezbędne jest już posiadanie wiedzy na temat tego typu praktyk. Na szczęście zdejmowanie uroków i klątw jest możliwe, ale niezbędne jest skorzystanie z pomocy specjalisty. Uroku można pozbyć się na dwa, podstawowe sposoby: można go zdjąć lub odczynić. Odczynianie uroków to proces duchowy, polegający na zmianie kierunku energii z negatywnej na pozytywną.

Dzięki temu możliwe jest nie tylko zdjęcie uroku, ale również skorzystanie na tym, dzięki zyskaniu dużej ilości pozytywnej energii. Może to być doskonałym sposobem na odwrócenie złej passy i sprawienie, że od tej chwili wszystko będzie się nam układało. Z kolei proces zdejmowania uroku polega na zebraniu całej negatywnej energii i wysłaniu jej w przestrzeń. To, ile zabiegów będzie koniecznych do odczynienia uroku lub jego zdjęcia jest uzależnione od ilości negatywnej energii, która się w nas kumulowała.

Zazwyczaj sami zaczynamy czuć, że nasze życie się zmienia i później specjalista informuje nas, że sesja została zakończona. Jeśli chcemy wcześniej wiedzieć, na jak wiele spotkań się przygotować, możemy poprosić specjalistę o przeprowadzenie analizy, na podstawie której w przybliżeniu określi ilość skumulowanej, negatywnej energii. Pamiętajmy, że zarówno odczynianie jak i zdejmowanie uroku są tak samo skuteczne. Bez względu na to, na jaki proces się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że uwolnimy się od uroku i przywrócimy ład w naszym życiu.

Komentarze