Odchudzanie

Młody, zielony jęczmień - czym jest? Właściwości, działanie, zastosowanie. Wspomaganie odchudzania

Młody zielony jęczmieńDieta, ćwiczenia, tabletki na odchudzanie… zapewne wiele osób, walczących o szczupłą figurę wypróbowało je wszystkie. A jak jeszcze można sobie pomóc? Wypróbujmy młody, zielony jęczmień, doskonały sposób na wspomaganie odchudzania ale nie tylko - zielony jęczmień ma jeszcze wiele innych cennych właściwości, warto poznać je wszystkie.

Więcej…

 

Dieta odchudzająca - 3 najważniejsze wskazówki

OdchudzanieSkuteczna dieta odchudzająca - 3 najważniejsze wskazówki

Setki kobiet patrząc w lustro pyta: Dlaczego odchudzanie jest takie trudne? Czy to kwestia psychiki, głęboko utrwalonych nawyków żywieniowych, może genetyki? Czy jestem skazana na bycie otyłą do końca życia?

Te, zdawałoby się, trudne pytania, są jednak z gruntu oparte na fałszywym założeniu. Prawda bowiem, co być może jest niełatwe do przyjęcia dla niektórych, jest taka, że odchudzanie … wcale trudne nie jest.

Więcej…

   

Skuteczne odchudzanie - 3 rodzaje ćwiczeń

Ćwiczenia na odchudzanieSkuteczne odchudzanie - 3 rodzaje ćwiczeń

Któż z nas nie chciałby z satysfakcją patrzeć w lustro i mówić do siebie: "Dobra robota, praca nad sobą daje efekt!"? W dobie kultu ciała i coraz modniejszej sportowej sylwetki coraz więcej osób w wyszukiwarkę wpisuje hasła typu "Efektywne ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej" czy "Jak zrzucić zbędne kilogramy".

Więcej…

 

Jak szybko schudnąć?

ChudnięcieJak szybko schudnąć?

Pytanie "Jak schudnąć ?" wpisywało w Google ok. 80% kobiet w wieku 16-50 lat. Nic dziwnego więc, że na temat diet, ćwiczeń i innych domowych sposobów na tracenie zbędnych kalorii wyskakuje dosłownie tysiące stron, które różnią się praktycznie tylko sposobem zapisu.

Gdzie leży sekret tracenia na wadze bez większego wysiłku i wydatków? Ja już znam odpowiedź na to nurtujące pytanie i chętnie się nią podzielę.

Więcej…

   

Dieta 1000 kalorii

OdchudzanieDieta tysiąca kalorii

Organizm dorosłego człowieka potrzebuje ok. 2500 - 3000 kalorii dziennie, aby mógł prawidłowo funkcjonować. Dieta 1000 kalorii zakłada obniżenie kaloryczności codziennie spożywanych posiłków o ok. 2/3, aby zmusić organizm do spalania zmagazynowanego tłuszczu, a więc i do zrzucania zbędnych kilogramów.

Dzięki prawidłowo stosowanej diecie 1000 kalorii można zredukować swoją wagę o ok. 1 kg tygodniowo.

Więcej…

 

Dlaczego warto pozbyć się zbędnych kilogramów?

Chuda kobietaMasz nadwagę? Cierpisz z powodu otyłości? Im szybciej pozbędziesz się zbędnych kilogramów, tym lepiej dla Ciebie. Nadwaga i otyłość sprawiają, że gorzej wyglądasz, gorzej się czujesz, a co gorsza - jesteś narażony na wiele problemów zdrowotnych. Nadwaga i otyłość to nie tylko problem z wyglądem i kondycją. To poważne zagrożenie dla Twojego życia i zdrowia, z którym musisz zacząć walczyć.

Więcej…