Najlepsze urządzenia do depilacji laserowej

Urządzenia do depilacji laserowejDepilacja to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Jakie urządzenia do depilacji laserowej dają najlepsze efekty i są niezawodne nawet po długim okresie eksploatacji? Poznaj zalety urządzeń SHR ELIGHT i Lasheer Ice.

Urządzenie do depilacji SHR ELIGHT - jedwabiście gładka skóra bez podrażnień

SHR ELIGHT to nowoczesny i certyfikowany sprzęt medyczny o wszechstronnym zastosowaniu, który bardzo dobrze sprawdza się podczas zabiegów epilacji. Urządzenie do depilacji laserowej SHR ELIGHT łączy falę radiową i IPL, pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia niemal bez bólu i skutków ubocznych. Posiada 3 profesjonalne głowice przeznaczone do rozwiązywania różnych problemów natury estetycznej:

  • HR o długości fali 640-950 nm dedykowana do depilacji,
  • SR o długości fali 560-950 nm dedykowana do odmładzania,
  • VR o długości fali 430-950 nm dedykowana do redukcji zmian naczyniowych.

Głowice z szafirowym kryształem efektywnie chłodzą skórę podczas zabiegu, łagodząc dolegliwości bólowe i zwiększając komfort pacjenta.

Udoskonalona technologia sprawia, że SHR ELIGHT emituje delikatniejsze impulsy, niż klasyczny laser i jednocześnie o wyższej częstotliwości, niż w przypadku IPL. Seria strzałów o stosunkowo niskiej energii, które nakładają się na siebie, skutecznie uszkadza mieszki włosowe, pozostawiając gładką skórę. Dzięki tej niezawodnej i szybko pracującej maszynie można pozbyć się owłosienia zarówno z mniejszych rejonów, np. pachy, kark, uszy, jak i większych typu uda, łydki, plecy.

SHR ELIGHT to wielofunkcyjne urządzenie zabiegowe, które powinno stanowić stały element wyposażenia każdej nowoczesnej kliniki lub salonu beauty. Obsługiwane przez doświadczonego specjalistę sprawdzi się idealnie zarówno do epilacji, zabiegów odmładzających, jak i usuwania zmian o charakterze naczyniowym.

Lasheer Ice - innowacyjna maszyna do depilacji laserowej

Kolejny polecany sprzęt do depilacji laserowej to laser diodowy Lasheer Ice dostępny w Lightderm w Łodzi, który może pracować na 3 długościach fali: 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm. Energia lasera trwale niszczy mieszki włosowe będące w fazie wzrostu (anagen). Co to dokładnie oznacza? Owłosienie w fazie wzrostu nigdy już nie odrasta w danym rejonie. Urządzenie pozwala precyzyjnie dobrać parametry w zależności od danego przypadku (typu karnacji, rejonu ciała, rodzaju owłosienia). Warto podkreślić, że laser diodowy pozwala usunąć również jasne włosy, dzięki czemu blondynki mogą bez przeszkód korzystać z epilacji tym wszechstronnym sprzętem.

Lasheer Ice został wyposażony w nowoczesny system chłodzący TEC, który daje możliwość chłodzenia obszaru zabiegowego do -10 stopni Celsjusza. Osoba wykonująca zabieg może kontrolować temperaturę, widząc ją stale na ekranie głowicy, dzięki czemu każda sesja depilacji laserowej jest komfortowa i bezpieczna.

Zaletą urządzenia jest również szybkość działania, co pozwala skrócić czas trwania zabiegu epilacji do minimum. Wszystko to zasługa inteligentnego trybu IN-Motion, który pozwala na uzyskać niespotykaną dotąd prędkość - do 10 strzałów na sekundę. W zależności od depilowanego obszaru jedna sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Wysokiej klasy głowica, w jaką został wyposażony laser diodowy Lasheer Ice umożliwia wykonanie ponad 100 mln strzałów, dzięki czemu wyróżnia się doskonałą żywotnością.

Podsumowując, SHR ELIGHT i laser diodowy Lasheer Ice, to nowoczesne urządzenia medyczne, które dają świetne efekty terapeutyczne. Dzięki uzyskanym certyfikatom gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegów epilacji. Ich zaletą jest też prosta, intuicyjna obsługa. Zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniają szybką, bezproblemową i co najważniejsze trwałą redukcję niepożądanego owłosienia z praktycznie każdej części ciała. Mogą być wykorzystywane do epilacji zarówno u kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku.

Komentarze