Modne torebki

Modne torebkiModne torebki.

Kobiety kochają torebki i od wielu lat nic się w tej materii nie zmienia. Modnych jest sporo rodzajów torebek, które nadają się na wiele okazji.

Na co dzień najlepsze są torebki średniej wielkości, wykonane z naturalnych materiałów, pojemne i wygodne. Najlepiej, gdyby pozwalały na wiele sposobów noszenia, na przykład w ręce i na ramieniu. Na co dzień najlepsze będą torebki klasyczne, zarówno w kwestii fasonu jak i koloru.

Znakomitym wyborem okażą się kuferki oraz torby worki. W pracy panie preferują torebki wygodne, pojemne i jednocześnie eleganckie. Świetne będą aktówki czy torebki stylizowane na nie. Zmieszczą się z nich zarówno ważne dokumenty jak i codzienne, damskie drobiazgi.

Torebki na specjalne okazje

A torebki na specjalne okazje? Panie mają wiele ulubionych modeli. Doskonale wiedzą, że zawsze modna będzie nieśmiertelna klasyka. Najsłynniejszą przedstawicielką takich torebek jest ta, którą lansowała Choco Chanel: mała, pikowana torebka na łańcuszku, nazywana dziś chanelką. Oryginalne chanelki, mimo swojej wysokiej ceny, szybko znajdują swoje szczęśliwe posiadaczki.

Kolejną, uniwersalną i ponadczasową torebką jest kopertówka. Jej nazwa pochodzi od kształtu torebki, przypominającego kopertę. Obecnie ten model przeżywa prawdziwy renesans, a to za sprawą różnorodności wzorów i wielkości. Tradycyjne kopertówki są torebkami niewielkimi, znakomitymi na imprezę czy wyjście do kina. Można jednak zdecydować się również na większe modele, nawet takie, które zmieszczą teczkę w formacie A4. Takie eleganckie kopertówki znajdują zwolenniczki wśród wielbicielek rozwiązań stylowych i jednocześnie praktycznych.

Jakie jeszcze torebki uwielbiają kobiety?

Z pewnością na miano ich ulubionych modeli zasługują torebki wieczorowe. Poza chanelkami i typowymi kopertówkami na wielkich wyjściach sprawdzają się również puzderka i szkatułki. To wyjątkowe i oryginalne torebki, znakomicie podkreślające wieczorowej kreacje. Zasada dobierania ich do sukienki jest niezwykle prosta: im bardziej zdobiona suknia, tym prostsza torebka i odwrotnie.

Ostatnie lata to czas napływu nowych trendów, w tym również nurtu ekologicznego. Poskutkowało to stworzeniem mody na ekologię, co z kolei zaowocowało pojawieniem się na rynku wielu modeli torebek bawełnianych czy lnianych. Panie z miejsca je pokochały, zastępując nimi swoje codzienne torebki. Wśród takiej ilości wzorów i modeli torebek każda przedstawicielka płci pięknej bez trudu odszuka fason dla siebie.