Moda - trendy

Zawód modelki

Bycie modelką jest marzeniem wielu dziewczyn. Ich pragnieniem jest idealna figura i zrobienie kariery w świecie mody, który wydaje im się niedoścignioną bajką, magicznym miejscem, gdzie spełniają się wszystkie marzenia. A może czas zastanowić się, jak jest naprawdę?

Jak wygląda codzienność modelek, ich zwykły dzień? Czy naprawdę wszystko prezentuje się tak różowo? Dzięki dużej liczbie programów rozrywkowych, które przybliżają nam codzienność modelek, możemy zobaczyć, że to wcale nie jest taki łatwy kawałek chleba.

Więcej…

 

Czapki handmade

Przeglądając z ciekawości ofertę czapek handmade możemy być w szoku odnośnie ich szerokiej oferty. Mnogość kolorów, wzorów, dodatków, krojów… Jakością absolutnie nie odbiegają od tych sklepowych, a często nawet je w tym przewyższają. To sprawia, że coraz częściej się o nich mówi. Dlaczego są one tak wyjątkowe?

Przede wszystkim właśnie dlatego, że są tworzone przez osoby, które są pasjonatami takich rzeczy.

Więcej…

   

Szaliki na czasie

Gdy nadchodzą jesienne, chłodniejsze dni z szafy wyciągamy nie tylko cieplejsze kurtki, ale również dodatki. Wśród nich z pewnością powinny znajdować się szaliki, dzięki któremu będzie nam ciepło. Niektórzy uważają, że będąc zakrytym od sto do głów nie da się wyglądać stylowo. To błąd. Dodatki sprawiają, że możemy nadać ciekawy charakter naszej stylizacji. Szaliki potwierdzają, że możemy czuć się ciepło i komfortowe, a przy tym także na czasie.

Więcej…

 

Kolorowe dodatki - skarpetki, rajstopy, futerka, kamizelki, naszywki

Gdy nadchodzi jesień kolory zmieniają się nie tylko na zewnątrz, ale również w naszej szafie. Zaczynają królować ciemne kolory. Nasze stylizacje stają się coraz bardziej smutniejsze, choć przecież ta pora roku wcale taka nie jest! Warto tym razem coś zmienić, a dokładnie mówiąc naszą garderobę. Postawmy na kilka kolorowych dodatków, które sprawią, że nasz look nabierze kolorów, a my sami będziemy zauważalni.

Więcej…