Moda - trendy

Moda na recykling

RecyklingOstatnimi czasy zaczęto podchodzić do recyklingu nie jako sposobu ochrony środowiska, ale jako sposobu nadawania przedmiotom drugiego życia. Stało się zatem modne wtórne wykorzystywanie różnych przedmiotów. Mass media zasypują nas pomysłami zastosowania recyklingu przy tworzeniu bądź odświeżaniu naszych mebli.

Co więcej, design z odzysku to także funkcjonalność. Dla przykładu, ciekawym rozwiązaniem jest użycie opon samochodowych.

Więcej…

 

Moda ślubna - trendy

moda ślubnaModa ślubna. Tak jak zmienia się moda codzienna, tak samo zmienia się moda ślubna. Panie planujące zmianę stanu cywilnego powinny więc być na bieżąco z najnowszym trendami. Co ciekawe, mężczyźni również powinni zorientować się, jakie fasony i kolory garniturów są na topie, aby w dniu ślubu wyglądać stylowo i modnie.

Moda ślubna obejmuje zarówno kroje sukien i garniturów, kobiece fryzury, makijaże jak i stosowne dodatki.

Więcej…

   

Inspiracje w modzie - stylizacje

Modowe inspiracjeWiele osób szuka modowych inspiracji, ciekawych zestawień krojów i kolorów, które pozwolą im na stworzenie trendy stylizacji każdego dnia. Inspiracji można szukać w wielu miejscach.

Bardzo często sięgamy do magazynów z modą. W wielu czasopismach znajdują się strony poświęcone modzie, gdzie prezentowane są ubrania z najnowszych kolekcji oraz gotowe stylizacje.

Więcej…

 

Modowe trendy

Trendy dla nastolatekModowe trendy zmieniają się bardzo szybko i czasem trudno za nimi nadążyć. Kobiety jednak chcą być zawsze na bieżąco. W tym celu przeglądają różnorodne czasopisma z modą, strony internetowe i wybierają się do galerii handlowych, aby przeglądać ubrania dostępne aktualnie w sklepach.

Wiele pan ubiera się w to, co jest modne, inne maja swój własny styl. Większość kobiet z powodzeniem jednak łączy ubrania z pierwszych stron gazet z dodatkami wyrażającymi ich styl.

Więcej…

   

Topowi projektanci

projektant modyWiele kobiet marzy o tym, aby ubierać się w rzeczy prosto od projektantów. W naszym kraju jest wielu takich twórców mody, który organizują pokazy, na które zapraszane są różne gwiazdy.

Bardzo cenionym projektantem jest Arkadius, czyli właściwie Arkadiusz Weremczuk. Mieszka on obecnie w Londynie. Projektuje on nowoczesne ubrania i modne okulary przeciwsłoneczne. Ubiera wiele znanych polskich i zagranicznych gwiazd.

Więcej…

 

Ulubione marki kobiet

Marki odzieży damskiejKobiety lubią ubierać się w znanych sieciówkach. Oferują im one wygodne i klasyczne ubrania, które sprawdzą się zarówno w szkole, na uczelni jak i w pracy czy na randce.

Sklep marki Reserved proponuje ubrania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jest również dział dziecięcy. Panie mogą w Reserved znaleźć modne ubrania wykonane z dobrych jakościowo materiałów.

Więcej…