Moda - trendy

Moda na recykling

RecyklingOstatnimi czasy zaczęto podchodzić do recyklingu nie jako sposobu ochrony środowiska, ale jako sposobu nadawania przedmiotom drugiego życia. Stało się zatem modne wtórne wykorzystywanie różnych przedmiotów. Mass media zasypują nas pomysłami zastosowania recyklingu przy tworzeniu bądź odświeżaniu naszych mebli.

Co więcej, design z odzysku to także funkcjonalność. Dla przykładu, ciekawym rozwiązaniem jest użycie opon samochodowych.

Więcej…

 

Pastele hitem roku 2013

Pastele hitem roku 2013Rok 2013 na pewno nie będzie nudny dla wielbicieli mody. Pojawią się nowe trendy, ale powrócą również te z lat ubiegłych: w nieco odmienionej, odświeżonej wersji. Pierwszym trendem, o jakim warto wspomnieć są pastele. Wcześniej ubieraliśmy się kolorowo, barwy były bardziej zdecydowane i intensywne. Niektórzy lubią takie kolory, ale wiele osób tęskniło za delikatnymi pastelami, rozbielonymi barwami, które podkreślały delikatność kobiet i elegancję mężczyzn.

Więcej…

   

Najważniejsze trendy w 2013 roku

Trendy w 2013 rokuW 2013 roku pojawiło się wiele nowych trendów, niektóre przeszły metamorfozę i pojawiły się ponownie, w odmienionej wersji. W ubiegłym roku modne były intensywne kolory. W 2013 powracają pastele: delikatne, przyjemne i bardzo modne, zarówno wiosna jak i latem.

Paleta takich kolorów jest niezwykle bogata: od słonecznej żółci przez koral, błękit, wrzos aż po miętę. I to właśnie kolor miętowy lub pistacjowy jest absolutnym hitem sezonu wiosenno-letniego 2013 roku.

Więcej…

 

Moda ślubna - trendy

moda ślubnaModa ślubna. Tak jak zmienia się moda codzienna, tak samo zmienia się moda ślubna. Panie planujące zmianę stanu cywilnego powinny więc być na bieżąco z najnowszym trendami. Co ciekawe, mężczyźni również powinni zorientować się, jakie fasony i kolory garniturów są na topie, aby w dniu ślubu wyglądać stylowo i modnie.

Moda ślubna obejmuje zarówno kroje sukien i garniturów, kobiece fryzury, makijaże jak i stosowne dodatki.

Więcej…