Moda

Sylwester w dobrym stylu - najgorętsze trendy

SylwesterSpoglądając przez okno, możemy z całą pewnością stwierdzić, że jesień zagościła na dobre. Liście spadające z drzew, deszcz i porywisty wiatr wprawiają Was w nastrój co najmniej tak pochmurny jak listopadowe niebo? Rozchmurzcie się zatem, bo przecież są powody do radości! Wielkimi krokami zbliżają się święta oraz Sylwester. A później już tylko chwila pozostanie do karnawałowego szaleństwa. Skoro mowa o zabawie do białego rana, już teraz warto zadbać o odpowiednią oprawę imprezy. W końcu każda kobieta chce w tę jedną, wyjątkową noc błyszczeć na parkiecie.

Więcej…

 

Trendsetterki

Współczesne trendsetterkiWspółczesne trendsetterki

Życie współczesnego nastolatka dla osób starszych może wyglądać na pasmo niezrozumiałych i nielogicznych działań i decyzji. Pobudka rano - dzwonek na smartfonie, śniadanie- o ile w ogóle zjedzone - przy komputerze, droga do szkoły - słuchawki w uchu. Smartfony, tablety, internet, telewizja - media i czynniki sprawcze olbrzymiego skoku, a wręcz szoku kulturowego.

Więcej…

   

Moda na indywidualizm

IndywidualizmObecnie indywidualizm jest bardzo modny, to dobra wiadomość dla ludzi, którzy źle się czuja podczas prób wpisywania się w kanony i poszukiwania dla siebie czegoś odpowiedniego wśród najnowszych trendów.

Moda jest na topie, ale jeszcze bardziej atrakcyjne jest bycie sobą, poszukiwanie swojego stylu w gąszczu trendów i zmieniających się kanonów mody.

Więcej…

 

Modne torebki

Modne torebkiModne torebki.

Kobiety kochają torebki i od wielu lat nic się w tej materii nie zmienia. Modnych jest sporo rodzajów torebek, które nadają się na wiele okazji.

Na co dzień najlepsze są torebki średniej wielkości, wykonane z naturalnych materiałów, pojemne i wygodne. Najlepiej, gdyby pozwalały na wiele sposobów noszenia, na przykład w ręce i na ramieniu. Na co dzień najlepsze będą torebki klasyczne, zarówno w kwestii fasonu jak i koloru.

Więcej…

   

Pończochy i rajstopy - ważne elementy stroju każdej kobiety

Pończochy damskieSzyk i klasa w strojach najbardziej rzuca się w oczy przy pierwszym spotkaniu. Zazwyczaj w mig oceniamy gust drugiej osoby. Lecz nie tylko ta część ubrania jest ważna, która znajduje się na eksponowanym miejscu, jak płaszcz, bluzka, czy czapka. Lecz także takie części garderoby, jak na przykład pończochy, czy rajstopy. To one niejednokrotnie są równie ważne jak inne elementy ubioru, gdyż potrafią przyciągnąć uwagę swoim wzorem, czy połyskiem.

Więcej…

 

Moda na recykling

RecyklingOstatnimi czasy zaczęto podchodzić do recyklingu nie jako sposobu ochrony środowiska, ale jako sposobu nadawania przedmiotom drugiego życia. Stało się zatem modne wtórne wykorzystywanie różnych przedmiotów. Mass media zasypują nas pomysłami zastosowania recyklingu przy tworzeniu bądź odświeżaniu naszych mebli.

Co więcej, design z odzysku to także funkcjonalność. Dla przykładu, ciekawym rozwiązaniem jest użycie opon samochodowych.

Więcej…

   

Więcej artykułów…