Moda

Trendsetterki

Współczesne trendsetterkiWspółczesne trendsetterki

Życie współczesnego nastolatka dla osób starszych może wyglądać na pasmo niezrozumiałych i nielogicznych działań i decyzji. Pobudka rano - dzwonek na smartfonie, śniadanie- o ile w ogóle zjedzone - przy komputerze, droga do szkoły - słuchawki w uchu. Smartfony, tablety, internet, telewizja - media i czynniki sprawcze olbrzymiego skoku, a wręcz szoku kulturowego.

Więcej…

 

Moda biznesowa dla kobiet - najnowsze trendy

Moda biznesowa dla kobietJak każda moda, tak i moda biznesowa żyje własnymi zasadami, które należy przestrzegać. W wielu korporacjach pracodawca określa wizerunek, jaki powinien prezentować jego pracownik. Zasady są zazwyczaj ogólne i w pewnym stopniu można nieco przeorganizować swoją garderobę, aby nie złamać firmowych warunków a jednocześnie wyglądać modne, elegancko a przede wszystkim profesjonalnie.

Więcej…

   

Trendy jesień-zima

Moda trendy jesien-zimaKiedy temperatury spadają, a natura odrzuca swą letnią, zieloną barwę, warto zainwestować odrobinę czasu w przegląd szafy i zastanowić się co, wraz z krótkimi, letnimi sukienkami, szortami i bokserkami, zostanie głęboko schowane, czekając na kolejne ciepłe dni, a co wróci do łask, dając ciepło swoimi grubymi splotami. Pomocą w tym trudnym zadaniu może być niniejszy artykuł, prezentujący trendy na jesień zimę 2017/2018.

Więcej…

 

Bluzka ze spódnicą

Bluzka ze spódnicąKomplet bluzki ze spódnicą. Dla wielu kobiet zestawienie bluzki ze spódnicą to podstawa stylizacji, pod warunkiem oczywiście, że połączenie jest udane.

Wielbicielki klasyki miksują ze sobą bezpieczne bluzki i spódnice, o klasycznym kroju i kolorze.

Więcej…

   

Moda XXL

Moda XXLMarylin Monroe powiedziała "...pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy..." ale czy na pewno? Jestem xxl - ką, nie, nie mam z tego powodu poważniejszych kompleksów. Jednak do wściekłości doprowadzają mnie zakupy! Dzisiaj wybrałam się na "maraton " po sklepach.

Więcej…

 

Moda na indywidualizm

IndywidualizmObecnie indywidualizm jest bardzo modny, to dobra wiadomość dla ludzi, którzy źle się czuja podczas prób wpisywania się w kanony i poszukiwania dla siebie czegoś odpowiedniego wśród najnowszych trendów.

Moda jest na topie, ale jeszcze bardziej atrakcyjne jest bycie sobą, poszukiwanie swojego stylu w gąszczu trendów i zmieniających się kanonów mody.

Więcej…