Moda

Sylwester w dobrym stylu - najgorętsze trendy

SylwesterSpoglądając przez okno, możemy z całą pewnością stwierdzić, że jesień zagościła na dobre. Liście spadające z drzew, deszcz i porywisty wiatr wprawiają Was w nastrój co najmniej tak pochmurny jak listopadowe niebo? Rozchmurzcie się zatem, bo przecież są powody do radości! Wielkimi krokami zbliżają się święta oraz Sylwester. A później już tylko chwila pozostanie do karnawałowego szaleństwa. Skoro mowa o zabawie do białego rana, już teraz warto zadbać o odpowiednią oprawę imprezy. W końcu każda kobieta chce w tę jedną, wyjątkową noc błyszczeć na parkiecie.

Więcej…

 

Wiedza o modzie

Wiedza o modzieWiedzę o modzie czerpiemy z różnych źródeł. Najbardziej powszechne są oczywiście media. Moda pojawia się w każdym z nich. W telewizji oglądamy różne programy o modzie, show z udziałem modelek lub kandydatek na nie, prowadzone są rozmowy ze znanymi projektantami, krawcami i stylistami, którzy zajmują się doborem odpowiednich ubrań dla danej osoby.

Więcej…

   

Trendsetterki

Współczesne trendsetterkiWspółczesne trendsetterki

Życie współczesnego nastolatka dla osób starszych może wyglądać na pasmo niezrozumiałych i nielogicznych działań i decyzji. Pobudka rano - dzwonek na smartfonie, śniadanie- o ile w ogóle zjedzone - przy komputerze, droga do szkoły - słuchawki w uchu. Smartfony, tablety, internet, telewizja - media i czynniki sprawcze olbrzymiego skoku, a wręcz szoku kulturowego.

Więcej…

 

Moda biznesowa dla kobiet - najnowsze trendy

Moda biznesowa dla kobietJak każda moda, tak i moda biznesowa żyje własnymi zasadami, które należy przestrzegać. W wielu korporacjach pracodawca określa wizerunek, jaki powinien prezentować jego pracownik. Zasady są zazwyczaj ogólne i w pewnym stopniu można nieco przeorganizować swoją garderobę, aby nie złamać firmowych warunków a jednocześnie wyglądać modne, elegancko a przede wszystkim profesjonalnie.

Więcej…

   

Trendy jesień-zima

Moda trendy jesien-zimaKiedy temperatury spadają, a natura odrzuca swą letnią, zieloną barwę, warto zainwestować odrobinę czasu w przegląd szafy i zastanowić się co, wraz z krótkimi, letnimi sukienkami, szortami i bokserkami, zostanie głęboko schowane, czekając na kolejne ciepłe dni, a co wróci do łask, dając ciepło swoimi grubymi splotami. Pomocą w tym trudnym zadaniu może być niniejszy artykuł, prezentujący trendy na jesień zimę 2017/2018.

Więcej…

 

Bluzka ze spódnicą

Bluzka ze spódnicąKomplet bluzki ze spódnicą. Dla wielu kobiet zestawienie bluzki ze spódnicą to podstawa stylizacji, pod warunkiem oczywiście, że połączenie jest udane.

Wielbicielki klasyki miksują ze sobą bezpieczne bluzki i spódnice, o klasycznym kroju i kolorze.

Więcej…