Jaki strój kąpielowy?

Stroje kąpielowe dwuczęścioweZbliżający się sezon wakacyjny sprzyja zakupom strojów kąpielowych. Panie bardzo chętnie wybierają się do centrów handlowych i przebierają w różnych modelach kostiumów. Wybór jest często naprawdę niełatwy, wzorów jest niemało.

Kobiety wybierają różne stroje, w zależności od swojej figury i upodobań. Wiele kobiet sugeruje się gustem swoich ukochanych. Stroje kąpielowe służą nie tylko do opalania się, ale również i do kąpania się w wodzie.

W tym drugim przypadku lepiej sprawdzą się te jednoczęściowe, które są bardziej praktyczne. Do opalania lepsze są jednak seksowne stroje dwuczęściowe.

Jest wiele modeli takich strojów. Można zakupić bikini, czyli stanik i figi, jest to najbardziej popularny model stroju. Wiele kobiet lubi również wersje z bardziej zabudowanymi szortami. Chętnie wybierają taką wersję kobiety z pełniejszymi biodrami, ale nie tylko. Wiele kobiet nie czuje się pewnie między ludźmi z skąpych majteczkach. Można również wybrać strój z majteczkami lub szortami i krótką koszulką.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe, a stroje kąpielowe dwuczęściowe

Wiele pań zastanawia się, czy wybrać jedno czy dwuczęściowy strój kąpielowy. Do pływania bardziej praktyczny okazuje się zazwyczaj ten pierwszy, ale możemy również zakupić specjalne bikini o sportowym stroju, czyli zabudowany stanik i wygodne szorty.

Jeśli jednak mamy zamiar ładnie się opalić, znacznie lepszy będzie skromniejszy i na pewno bardziej odkryty strój dwuczęściowy, który wystawi na działanie przyjemnych promieni słonecznych więcej ciała. Wiele pań uważa jednak, że ich figura niestety jest daleka od ideału i wolą stroje bardziej zakryte.

Mogą wtedy dopasować do majteczek koszulkę lub szorty do stanika. Wzorów i modeli części strojów kąpielowych jest naprawdę bardzo wiele. Z pewnością każda kobieta nie raz trafiła w gazecie na porady, jak dobrze dopasować strój kąpielowy do rodzaju sylwetki.

Niezależnie jednak od tego, na jaki model kostiumu się zdecydujemy, warto jednak zatroszczyć się o odpowiednie dodatki. Przydadzą się ładne klapki, torba i modne okulary przeciwsłoneczne. W takim zestawie można już ruszać na podbój każdej plaży.