Jak być atrakcyjnym?

Atraktyczyjna paraCzłowiek zawsze pragną poznawać innych ludzi, szczególnie przeciwnej płci, w celu założenia rodziny. Czas sprawił, że zaczął mieć chęć zmiany siebie, być może właśnie z braku zdobywania nowych znajomych. Współczesny świat promujący modelki i modeli nie sprawił, że posiadł motywację do zwiększenia atrakcyjności siebie. Jeżeli pragniesz być atrakcyjnym, mieć znajomych, znaleźć drugą połówkę, czuć się ze sobą lepiej i mieć motywację do działania, to zapraszam do listy rzeczy, które zwiększą twoją atrakcyjność w oczach innych ludzi.

Co zwiększa atrakcyjność człowieka w oczach drugiego człowieka?

  1. Człowiek, który lubi siebie emanuje na zewnątrz dobrą energią, sprawia wrażenie osoby uśmiechniętej, wypoczętej, bez zmartwień. Akceptowanie samego siebie jest więc podstawą do osiągnięcia większej atrakcyjności.
  2. Jeżeli człowiek wzbudza u innych pozytywne odczucia to staje się bardziej atrakcyjny. Chodzi tu oczywiście o pogodę ducha. Brak usposobienia narzekającego czy dokuczania innym. Człowiek atrakcyjny to taki, który zna swoją wartość, wie jakie ma zalety i widać to po sposobie jego mówienia. Dostrzega więcej rzeczy pozytywnych niż negatywnych.
  3. Człowiek, który jest naturalny to taki co nie udaje kogoś kim nie jest. Oczywiście może przyjmować różne role życiowe ale zawsze musi być autentyczny. Oznacza to, że nie naśladuje kogoś ale podąża w działaniu za własnymi pomysłami, emocjami, przeżyciami.
  4. Nie ma nic lepszego jak człowiek, który zna się na żartach. Jeżeli do tego umie sam żartować to już niekiedy ideał. Nikt nie lubi ludzi wiecznie smutnych, poważnych i naburmuszonych - jeśli zauważasz w sobie takie cechy, poćwicz sam ze sobą żarty. Zaśmiej się kilka razy, gdy ktoś coś mówi.
  5. Osoby atrakcyjne to takie, które wzbudzają w drugiej osobie zaufanie. Zaufanie można uzyskać poprzez kontakt wzrokowy. Nie bez powodu oczy są zwierciadłem duszy.
  6. Człowiek otwarty wzbudza sympatię ponieważ nie ocenia innych z góry, nie mówi, że coś jest jakieś bez jego doświadczenia. Człowiek otwarty lubi poznawać nowe rzeczy i nowych ludzi. Na pewno nie zwiększy atrakcyjności zamknięcie się w sobie.
  7. Nie ma lepszego afrodyzjaku naturalnego jak posiadanie własnej wiedzy, własnych interpretacji, własnych pomysłów, inaczej mówiąc nikt nie lubi osób, które jak chorągiewka wędrują za modą i tym co mówią inni.
  8. Człowiek, który potrafi zrobić z czegoś coś albo zrobić coś bez niczego. Człowiek, który potrafi zrobić coś na wiele sposobów – zyskuje zazwyczaj największą atrakcyjność. Jest tak bowiem wówczas wydaje się oryginalny i niepowtarzalny. Ma tak zwaną osobowość.
  9. Człowiek, który jest spontaniczny jest wielce atrakcyjny, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy za chwile nie zrobi czegoś nieoczekiwanego. Nic tak nie wzbudza sympatii jak osoba, która na przykład nagle powie ci coś miłego, w deszczowy dzień.
  10. Atrakcyjność to również umiejętność budowania relacji z ograniczeniami. Nikt nie lubi osób, które ledwo poznane, a już rzucają się na szyję, przytulają i tym podobne.

Poznaj kogoś z wymienionymi wyżej cechami, a długotrwała relacja nie będzie dla ciebie problemem. Powyższe punkty można wypracować w sobie przed lustrem w domu, albo jeszcze lepiej nagraj siebie na kamerę i zobacz czy jesteś atrakcyjny, niech oceni to też twój przyjaciel. Zmiana siebie nie jest tak trudna jak się mogło wydawać, zacznij już od dzisiaj wcielać w życie powyższe punkty zwiększające atrakcyjność, a poczujesz, że wybór tego tekstu do przeczytania był strzałem w dziesiątkę. Masz już motywację do tego aby być bardziej atrakcyjnym. Masz już gotowe narzędzia aby wcieli atrakcyjność do codziennego życia. Zacznij już teraz przygodę z atrakcyjnością.