Ekskluzywne kosmetyki naturalne? Poznaj markę Apis

Kosmetyki ApisKosmetyki naturalne już na dobre zagościły w kobiecych kosmetyczkach. Coraz szerszy wybór produktów tworzonych w oparciu o naturalne receptury sprawia, że współczesny klient staje się jeszcze bardziej wymagający. Aktualnie, konsumenci zwracają uwagę nie tylko na sam skład, ale również filozofię marki, postulaty, komunikację z klientem oraz szatę graficzną produktów. Dlaczego marka Apis zyskała taką dużą popularność i na jakie ich produkty warto zwrócić uwagę?

Kosmetyki naturalne w codziennej pielęgnacji

Pierwszym i podstawowym czynnikiem przemawiającym za tym, że warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji kosmetyki naturalne jest fakt, iż posiadają one zdecydowanie mniej sztucznych substancji, na które i tak jesteśmy narażeni w życiu codziennym. Naturalne formuły, które tworzone są w laboratoriach pozwalają odpocząć skórze od agresywnych składników. Dodatkowo, produkty z naturalnym składem są dużo lepiej przyswajane przez skórę, aniżeli syntetyczne odpowiedniki. Używanie kosmetyków naturalnych minimalizuje występowanie ewentualnych alergii, nie działają one drażniąco i z pewnością polubią się z nimi osoby, które zmagają się z alergiami i mają tendencję do występowania reakcji uczuleniowych. Niewątpliwym atutem takich kosmetyków jest również to, że składniki naturalne są w większości ekologiczne i pochodzą z rodzimych upraw i hodowli. Współczesny konsument oprócz korzyści urodowych, zwraca również uwagę na wartości etyczne. W przypadku składników pochodzenia naturalnego - zdecydowana większość substancji nie jest testowana na zwierzętach.

Kosmetyki Apis

Filozofia marki Apis

Apis to polska marka kosmetyczna, która swoje produkty dedykuje świadomym konsumentom, którzy zwracają uwagą na naturalne receptury kosmetyków oraz nowoczesne i innowacyjne podejście do tworzenia. Marka bazuje na ekstraktach, wyciągach z roślin i owoców. Nie bez powodu produkty tej marki dostępne są w salonach kosmetycznych i używane są przez profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala na tworzenie przez markę kosmetyków bezpiecznych, nawilżających i odżywczych. Coś, co charakteryzuje Apis to minimalistyczne opakowania, które nie odwracają uwagi konsumentów od samych receptur produktów. Co więcej, kosmetyki Apis posiadają delikatne, przyjemne zapachy, przez co ich aplikacja przebiega sprawnie i komfortowo.

Kosmetyki Apis

Flagowe serie Apis

Marka posiada na swoim koncie szereg linii, które odpowiadają na różne potrzeby skóry. Do najbardziej kultowych należą z pewnością serie: Optima lub Inspiration, które tworzone zostały w oparciu o działanie minerałów lub błota z Morza Martwego. W tych seriach znaleźć można produkty przeznaczone do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wykazują działanie oczyszczające, detoksykujące, ale również odżywcze i nawilżające. Jeśli borykasz się z cerą problematyczną, trądzikową, o nierównym kolorycie - seria Acne-Stop została stworzona właśnie dla Ciebie. Do jej stworzenia wykorzystano między innymi ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z alg morskich i aloes. Z myślą o skórze suchej i odwodnionej powstała seria Hydro Balance. Dla miłośników intensywniejszych zapachów powstały rewitalizujące balsamy do ciała i kremy do rąk - Olimp Fire, Miss Flower, Be Beauty to tylko nieliczne propozycje z tej kategorii.

Kosmetyki Apis

Maseczki Algowe

Czymś, na co z pewnością warto zwrócić uwagę w asortymencie marki Apis są maseczki algowe. Najczęściej, wykonywane są one w salonach kosmetycznych. Z myślą o tworzeniu domowego spa, marka Apis zaproponowała klientom rozwiązania, które z powodzeniem wykonać można w swojej łazience. Maseczki algowe, jak sama nazwa wskazuje - tworzone są w oparciu o wodne rośliny. W zależności od innych surowców, mogą działać liftingująco, napinająco, oczyszczająco czy nawilżająco. Marka Apis posiada w swoim asortymencie wiele propozycji, które dostosować można do swoich potrzeb skóry. Maski dostępne są w dwóch pojemnościach: 250g oraz 100g i cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

Maska Apis jest przykładem na to, że można tworzyć ekskluzywne kosmetyki naturalne, które niczym nie ustępują produktom dostępnym za granicami naszego kraju. Dbałość o szczegóły, komunikacja z klientem, spójność w wyborze wyselekcjonowanych surowców sprawia, że bardzo szybko zyskała miano marki profesjonalnej.