Co wybrać film czy zdjęcia?

WideofilmowanieWiele młodych par zastanawia się, co jest lepsze: film ze ślubu czy zdjęcia.

Wszystko jest uzależnione od tego, czego oczekują zakochani i jaka pamiątka będzie dla nich bardziej wartościowa. Zdjęcia ze ślubu są ciekawą pamiątką, na każdej fotografii uchwycony jest jakiś moment, pewna chwila: radosna, wzruszająca, podniosła.

W ten sposób można utrwalić wiele ważnych momentów: składanie przysięgi małżeńskiej, wymienia obrączek, pierwszy pocałunek po ślubie, składanie życzeń. Zdjęcia są również łatwe w przechowywaniu, można je rozłożyć w albumie i mieć do nich dostęp w każdej chwili, bez specjalnego sprzętu.

Ponadto, zdjęcia łatwo jest przesłać bliskim. Obecnie nie wysyła się już zdjęć tradycyjną pocztą, ale zazwyczaj elektroniczną. Zdjęcia ze ślubu nadal są jednak wysupływane, a nawet powiększane do formatu plakatowego. Można z nich zrobić piękny obraz, drukując je w odcieniach czerni i bieli lub w sepii, która prezentuje się bardzo elegancko.

Takie zdjęcia są znakomita pamiątką, może je oprawić i powiesić na ścianie, jak obraz. Podobne fotografie można wysłać czy podarować komuś z rodziny, również osobie, która z różnych powodów nie mogła być obecna na ceremonii zaślubin. Kolejna propozycja to film ze ślubu. Taki film jest dziś wykonywany bardzo profesjonalnie, można go wystylizować na znaną produkcję, na przykład taką, jaką oboje zakochani bardzo lubią.

Kamerzysta obecny na ślubie w kościele oraz na weselu, gdzie filmuje wspaniale bawiących się gości. Jego zadaniem jest utrwalenie życzeń dla młodej pary, toastów oraz wzruszających podziękowań dla rodziców. Wiele par młodych nie wybiera jednej możliwości, ale decyduje się na obie: zarówno na zdjęcia ze ślubu jak i film, wykonany przez profesjonalnego fotografa. Obie formy sprowadzają się do dość wysokich kosztów, ponieważ musimy zapłacić zarówno kamerzyście jak i fotografowi. Nie mniej jednak, efekt jest bardzo pozytywny i korzystny. Mamy bowiem kompleksowo utrwalony ślub. Ceremonia i wesele są utrwalone zarówno na fotografiach jak i kadrach filmowych.

Miłość nieszczęśliwa oraz fatalna w literaturze

Nieszczęśliwa miłośćChciałbym przedstawić kilka przypadków osób, które się nieszczęśliwie zakochały lub ich miłość okazała się fatalna. Temat ten jest

Sztuczne słodziki a problemy z fenyloalaniną

Sztuczne słodzikiTrzymanie zdrowej diety w tych czasach staje się coraz trudniejsze, pomimo tego, że powstaje całe multum sklepów ze zdrową żywnością. Mamy pełno

Komórki macierzyste. Recepta na dłuższe życie

Komórki macierzyste O komórkach macierzystych mówi się niemało. Temat ten pojawia się zarówno w aspekcie pozytyw