Akcesoria do kąpieli

Kiedy nadchodzą chłodniejsze, krótsze dni każdy z nas chciałby pozwolić sobie na chwilę relaksu. Nie musimy nigdzie wyjeżdżać, by móc wypocząć. We własnym domu, a właściwie w łazience możemy zrobić sobie relaksacyjną kąpiel. Wystarczy nalać odpowiednią ilość wody do wanny i użyć jedno z wielu akcesoria do kąpieli.

Jakich? Jest ich mnóstwo. Ciekawą alternatywą dla żelu, który stosujemy jest olejek do kąpieli.

To co daje się od razu wyczuć to przede wszystkim zapach. Jednak na tym się nie kończą jego właściwości. Poza tym idealnie może nawilżyć naszą skórę. Jeśli chodzi o zapach to najlepiej wybierać oczywiście swoje ulubione, dzięki czemu czas spędzony w wannie będzie stanowił dla nas idealną chwilę odpoczynku.

Średni koszt olejku do kąpieli wynosi 20 złotych. Na tym jednak nie koniec. Idąc dalej tym tropem warto zakupić także sól do kąpieli. Kiedy wanna napełni się wodą możemy wsypać daną ilość soli. Zaraz po tym cała łazienka wypełni się jej zapachem. Nie martwy się o kolor wody, która często zmienia swój kolor. Oprócz tego sól dobrze wpływa na stan naszej skóry. Zatem jego zakup to nie tylko ulubiony zapach w łazience. Ceny podobne do olejku. W sklepach możemy znaleźć jeszcze ciekawsze akcesoria do kąpieli, a wśród nich są z pewnością masujące kule.

Jak z samej nazwy wynika po wrzuceniu ich do wody zaczynają musować. Możemy je kupić w różnych zapachach. Ich zakup nie należy do drogich, ponieważ średnio za 3 takie kule nie zapłacimy więcej niż 15 złotych. Pozostaje nam jeszcze wspomnieć o szczotce do masażu. Dzięki niej możemy zadbać o odpowiednią pielęgnację i relaks dla swojego ciała i skóry. Poza tym masaże takimi szczotkami pomagają w walce z cellulitem. Koszta wbrew pozorom nie są wysokie. Tak jak w przypadku powyższych akcesoriów i w jej przypadku nie zapłacimy więcej niżeli 20 złotych. Powyższe propozycje z pewnością warto mieć w domu, by raz na jakiś czas zafundować sobie istne SPA domowe. Wiele z tych gadżetów możemy korzystać na co dzień. Poza tym stanowią one ciekawy prezent dla naszych bliskich.