3 środki do pielęgnacji butów skórzanych, które powinieneś mieć w swoim domu

Pielęgnacja skórzanych butówZależy Ci na tym, aby Twoje obuwie skórzane nie tylko zachwycało swoim wyglądem, ale także długo Ci służyło? W takim razie musisz dbać o to, aby odpowiednio je pielęgnować. Regularne zabiegi i troska o jego stan sprawią, że będziesz mógł tworzyć z nim liczne stylizacje. Zastanawiasz się nad tym, jakie środki do pielęgnacji butów mogą być Ci potrzebne? Czytaj dalej, a podpowiemy Ci, na jakie produkty warto się zdecydować!

Środki do pielęgnacji butów skórzanych - jakie kupić?

Aby Twoje skórzane buty mogły zachwycać swoim nieskazitelnym wyglądem, powinieneś zaopatrzyć się w kilka produktów. W jakie preparaty warto zainwestować?

1. Cleaning Milk marki Lettro

Cleaning Milk marki Lettro to mleczko do czyszczenia, które dedykowane jest butom wykonanym ze skóry gładkiej, antycznej, wycieranej, ekoskóry lub skóry typu Buffalo. To wysokiej jakości produkt, który skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Preparat został stworzony z myślą o tych, którzy doceniają solidne obuwie i chcą zatroszczyć się o nie we właściwy sposób. Wystarczy, że naniesiesz nieco tego środka na bawełnianą szmatkę i delikatnie będziesz pocierał zabrudzoną część swojego buta, a przywrócisz mu dawny blask.

2. Balm Renev marki Lettro

Choć skórzane obuwie narażone jest na wpływ wielu niekorzystnych czynników, to jego odpowiednia pielęgnacja może zdziałać cuda. Właśnie dlatego warto, abyś zainwestował w ekskluzywny produkt marki Lettro - Balm Renev. To balsam, który odżywi kolor skórzanego obuwia oraz nada mu pięknego połysku. Najlepiej stosować go bezpośrednio po wyczyszczeniu butów mleczkiem. Jak go używać? Nałóż niewielką ilość preparatu na szmatkę lub gąbkę, a następnie kolistymi ruchami cierpliwie wcieraj go w obuwie.

3. Pure Protector marki Kaps

Kolejnym środkiem do pielęgnacji butów, który powinieneś mieć w swoim domu, jest Pure Protector marki Kaps. Jeżeli Twoje skórzane obuwie jest czyste i wypielęgnowane, powinieneś chronić je zarówno przed wilgocią, jak i przed brudem. Właśnie dlatego warto zaimpregnować je przy pomocy tego preparatu, który na dodatek jest przyjazny dla środowiska. Sposób jego użycia jest bardzo prosty - wystarczy, że naniesiesz produkt na obuwie i zostawisz je na około 12 h do czasu wyschnięcia, a możesz mieć pewność, że przez długi czas uda Ci się uniknąć nieestetycznych plam na jego powierzchni.

Jak widzisz, wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie środki do pielęgnacji butów, a zapewnisz im długą żywotność i piękny wygląd. Jeśli chcesz kupić wymienione powyżej produkty, możesz znaleźć je na https://unionbrands.pl/. Union Brands to e-sklep, który cieszy się dużym zaufaniem wśród internautów, ponieważ posiada w swojej ofercie szeroki wybór wysokiej jakości artykułów do czyszczenia i konserwacji obuwia.

Komentarze