Dieta i zdrowie

Zdrowie na talerzu - olej kokosowy i jego właściwości

Wprowadzenie oleju kokosowego do diety może każdemu z nas przynieść wiele korzyści. To cenne wsparcie dla tych, którzy troszczą się o zdrowie, jak i dla tych, którym zależy na pięknym wyglądzie. W jaki sposób może się zmienić nasza dieta w chwili, gdy regularnie zacznie się w niej olej z kokosów? Jakimi właściwościami może nas zaskoczyć ten tłuszcz?

Więcej…

 

Piękne i zdrowe oczy - jak o nie zadbać?

Piękne oczy mogą się stać wyjątkową ozdobą każdej kobiety. Jak o nie zadbać? Walka o piękne oczy to przede wszystkim walka o utrzymanie w dobrym stanie skóry w ich okolicy. To walka z sińcami i workami pod oczami, to również skuteczne zwalczanie pierwszych zmarszczek.

O czym warto pamiętać w trakcie codziennej pielęgnacji? Oto kilka prostych zasad, dzięki którym każda z nas będzie mogła zapewnić sobie lepszy wygląd oraz wspaniałe spojrzenie.

Więcej…

   

Witaminy w organizmie człowieka

W XXI wieku ludzie nie mają często czasu na to, aby dokładnie przyjrzeć się swoim nawykom żywieniowym. Jemy w pośpiechu nie zwracając uwagi na to co wkładamy do swoich ust. Może nieść to za sobą katastrofalne skutki, dlatego warto poświecić trochę czasu, aby zgłębić swoją wiedzę na temat jedzenia, sportu i stylu życia.

Internet jest pełen wartościowych informacji na ten temat.

Więcej…

 

Mleko roślinne - smaczna alternatywa

Choć idea spożywania mleka roślinnego narodziła się w środowiskach wegetarian i wegan, obecnie dość często ten napój spożywany jest również przez osoby, które konsumują inne produkty odzwierzęce. Co powoduje nami, gdy decydujemy się na spróbowanie mleka roślinnego?

Więcej…